• Свеж
Кошули За Мажи Врвови Со Еднобојна Кошула Соодветна Јака Со Превртување Копче Со Долги Ракави Врв Обичен Свечен Костум Пролет Мода Топ Блуза

Кошули За Мажи Врвови Со Еднобојна Кошула Соодветна Јака Со Превртување Копче Со Долги Ракави Врв Обичен Свечен Костум Пролет

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Пол : менокација : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Сезона : Aut, Вклучувајќи : 1 Табела Со Врвни Димензии : . Големина : S Биста : 105cm/41.34" Рамо : 45cm/17.72" Должина : 75cm/29.53" Ракав : 62.5 cm/24.61"Големина : М Биста : 109cm/42.91" Рамо : 46.5 cm/18.31" Должина : 77cm/30.31" Ракав : 64cm/25.20"Големина : l Биста : 114cm/44.88" рамо : 48.3 cm/19.02" Должина : 79cm/31.10" Ракав : 65.5 cm/25.79"Големина : Xl биста : 119cm/46.85" рамо : 50.1 cm/19.72" должина : 81cm/31.89" Ракав : 67cm/26.38"Големина : xxl биста : 124cm/48.82" Рамо : 51.9 cm/20.43" должина : 83cm/32.68" ракав : 68.5 cm/26.97" Фустан кошули за мажи. машки кошули долги ракави поло. Применливи Сцени : Плажа, Секојдневно, Секојдневно Носење, Дома, Забава, Клуб, Патување, Пешачење. Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека итн. Лесно Се Комбинира Со Чизми, Фармерки, Хеланки За Трендовски Изглед Во Пролет ,umn И Зима. Стил на дизајн : Машка Еднобојна Врвна Кошула Што Одговара На Јака Со Долги Ракави Врвен Лежерен Свечен Костум Пролетна Модна Врвна Блуза Ве молиме Имајте Предвид дека Постојат Мали Разлики Во Бојата и Големината Поради Некои Неодоливи Фактори Удобен Материјал, Погоден за Различни Прилики, Стилски и Мода Ве Прават Попривлечни. Материјал : Мек Полиестер Кој Е Удобен И Дише, Доволно Издржлив За Вашето Секојдневно Носење И Е Многу Мек, Удобен, Еластичен, Лесен И Одговара На Вашата Кожа. Функција : Одлично За Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати, Датум,Одмор, Дружење, Ви Дава Мода И Среќа. Изработен е Од Материјали,доволно издржлив за Вашето Секојдневно Носење Обезбедува Лесна Удобност Заедно со Мека и Топла Функција. Услуга : Нашите Блузи Користат Мека И Удобна Ткаенина Ве Молиме Изберете Го Нашиот Производ, Ние Ќе Се Обидеме Да Ги Задоволиме Вашите Потреби.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Машки Печатени кошули руиматаи Летни Кратки Ракави Комплет Хавајски Кошули За Мажи Маици На Плажа Блузи За Мажи Обичен Превртување

Мажи Обични Превртување Копче Превртување Цветни Печати Краток Ракав Плажа Блуза И Панталони Set Features : 1.

DEN 1.33

Женски Велигденски Кошули Зајачки Велигденски Јајца Графички Маички Со Кратки Ракави Смешна Маица Вратот На Екипажот Плус Големина

✿бохо блузи за жени женски блузи и блузи облечени исечени резервоари за жени женски врвови со долги рак

DEN 3.33

Машки Кошули Дозвола За Кратки Ракави Мажи Секојдневен Кружен Врат Кул Стил 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви

Мажи Секојдневен Кружен Врат КУЛ Стил 3д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маи�

DEN 271.84

Маици Кошули За Мажи Машка Летна Мода Секојдневен Кружен Врат 3Д Дигитално Печатење Денот На Независноста Маица Со Кратки Ракави

Материјал : Полиестерстил : Мода и слободно време} Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали

DEN 2.00