• Свеж
Женски Фустан Обичен Велигденски Принт Лизга Плажа Здолниште САРАФАН XXXL

Женски Фустан Обичен Велигденски Принт Лизга Плажа Здолниште САРАФАН XXXL

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Женски Фустан Обичен Велигденски Принт Лизга Плажа Здолниште Сарафанопис1. Специјално печатење / спојување дизајн2. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни3. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија4. Многу погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне!5. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода / сув производ информации : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 97% Полиестер, 3% Спандекспатер Тип : Печатен Стил : секојдневен, сексил Должина : Редовна Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 женски dress Size Bust Waist Hip Length S92cm/36.22"97cm/38.19"105cm/41.34"102cm/40.16"M96cm/37.80"102cm/40.16"110cm/43.31"103cm/40.55"L102cm/40.16"107cm/42.13"115cm/45.28"104cm/40.94"XL108cm/42.52"112cm/44.09"120cm/47.24"105cm/41.34"XXL114cm/44.88"117cm/46.06"125cm/49.21"106cm/41.73"XXXL120cm/47.24"122cm/48.03"130cm/51.18"107cm/42.13" Size : SBust : 92cm/36.22"Waist : 97cm/38.19"Hip : 105cm/41.34"Length : 102cm/40.16"Size : MBust : 96cm/37.80"Waist : 102cm/40.16"Hip : 110cm/43.31"Length : 103cm/40.55"Size : LBust : 102cm/40.16"Waist : 107cm/42.13"Hip : 115cm/45.28"Length : 104cm/40.94"Size : XLBust : 108cm/42.52"Waist : 112cm/44.09"Hip : 120cm/47.24"Length : 105cm/41.34"Size : XXLBust : 114cm/44.88"Waist : 117cm/46.06"Hip : 125cm/49.21"Length : 106cm/41.73"Size : XXXLBust : 120cm/47.24"Waist : 122cm/48.03"Hip : 130cm/51.18"Length : 107cm/42.13" Табела Со Големини : Големина : С биста : 92см/36,22" Половината : 97см/38,19" Колк : 105см/41,34" Должина : 102см/40,16"Големина : М Биста : 96см/37,80" Половината : 102см/40,16" Колк : 110см/43,31" Должина : 103см/40,55"големина : л биста : 102см/40.16" половината : 107см/42.13" помага да се промовира Подолготраен век на употреба. Лесен фустан нагоре или надолу, удобен и симпатичен, суштински секојдневен фустан со средна должина за пролет и лето. Должина На Фустан : Средна Должина. Совршено богата, мазна ткаенина која убаво завеси. Супер мек материјал, дише, допир на кожата, прави да се чувствувате добро. Повод : Одлично За Секојдневна Облека, Работа, Училиште, Дом, Забава, Одмор, Плажа, Излегување, Лето, Пролет и Fall.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Модни Фустани За Девојчиња Мали Девојчиња Цветни Принтови Со Долги Ракави Чипка Розова Фустан Принцеза Фустан Танц Партија Фустани

Повод : Секоја пригода Пол : Девојки Тип на шема : Цвет Тип на ракав : Долг Ракав Ако имате било какви праша

DEN 3.33

Ајомет Свечени Фустани За Девојки Цвет Девојка Фустан Мало Фустани Гроздобер Рустикален Фустан Бебе Девојка Крштевање Фустан,Б

Дете Деца Бебе Девојки Прекрасен Костим За Вештерки Костим За Ноќта На Вештерките Виножито Црна Наметк�

DEN 230.24

Капрезе Линија Маица Фустани За Девојки Долг Ракав Екипажот Вратот Партија Фустан Деца Слатка Шарени Принцеза Фустан Кралската

Опис : Пол : Девојки, Деца, Бебешки Стил : Девојки Пролетен Есенски Фустан, Фустан За Принцеза За Забави, Ф�

DEN 325.60

Девојки Мали Фустани Лето Секојдневен Фустан Лажичка Вратот Ракави Цветни Течен Печатење Обичен Сарафан Плажа Фустан За 4 Години

Пол : Девојки Сезони : летна Табела : Големина : 80 Препорачана возраст : 612 Месеци Биста : 36см / 14,17" Должина :

DEN 244.64

Фустани За Девојчиња Деца Бебе Везено Зајаче Туту Фустан Фустан Со Долги Ракави Велигденски Зајачки Фустани За Велигденско Секојдневно

Пол : Девојки Ракав : долг ракав Ве молиме дозволете мала разлика од 23 см поради рачно мерење и мала вариј

DEN 239.68