• Свеж
Жени Жени Двојно Копче Преден Воен Стил Долг Фустан

Жени Жени Двојно Копче Преден Воен Стил Долг Фустан

DEN 1084.16

Од стока
Во магацинот

Жени Жени Двојно Гради Копче Напред Воен Стил Долго Dress Size USUKEUBust Waite Shoulderhiplengthsleeves483492cm76cm40cm96cm86cm59cmm6103696cm80cm41cm100cm87cm60cml81238100cm84cm42cm104cm88cm61cmxl101440104cm88cm43cm108cm89cm62cmxxl121642108cm92cm44cm112cm90cm63cmsize : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 92cm Waite : 76cm Shoulder : 40cm Hip : 96cm Length : 86cm Sleeve : 59cm Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 96cm Waite : 80cm Shoulder : 41cm Hip : 100cm Length : 87cm Sleeve : 60cm Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 100cm Waite : 84cm Shoulder : 42cm Hip : 104cm Length : 88cm Sleeve : 61cm Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 104cm Waite : 88cm Shoulder : 43cm Hip : 108cm Length : 89cm Sleeve : 62cm Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 108cm Waite : 92cm Shoulder : 44cm Hip : 112cm Length : 90cm Sleeve : Боите од 63 см може да бидат малку различни во зависност Од поставките на компјутерот И мониторот пакетот вклучува : 1 КОМПЈУТЕР обичен фустан Пол : женска боја : Како Стил на слика : Секојдневен ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите. Мека и удобна ткаенина, ткаенината нема истегнување. Погодни прилики : Костум за секојдневен, одмор, викенд, запознавање, секојдневен живот и заминување, погоден за лето. Супер симпатична и удобна, ласкава на секоја форма на телото. Појас половината, можете да го врзете во предниот, страничниот или задниот дел. Совршено ја истакнува вашата кривина и го покажува шармот на вашето тело. Воопшто не гледам. Едноставен, но елегантен симпатичен фустан. Машина За Перење или Рачно Перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Летни Фустани За Жени Свадбени Гостински Фустани За Женски Женски Модни Цветни формални Чипка Гроздобер Краток Ракав Тенок Свадба

Женска Мода Цветни Формални Чипка Гроздобер Краток Ракав Тенок Свадба Долг Фустан ве Молиме проверете �

DEN 239.84

Женски Фустани Женски Цврсти Тенки Колкови Обвивка Со Долг Ракав Фустан Со Тркалезен Врат Фустани Со Кошули Со Пруги Мини Фустан

есенски фустани за жени 2022 фустани за жени 2022 џемпер фустан за жени црни фустани за жени свадбени фустан

DEN 287.84

Бвнарти Женски Трендовски 4 јули Патриотски Мини Фустан Летен Фустан Модни Фустани На Плажа Печатење Со Пруги Без Ракави Американски

сонце соништа усо фустани за жени за жени вински фустан за жени темно син фустан лелеав фустан на плажа �

DEN 3.00