• Свеж
Зеленчук Пржен Кожа Шамиче Слајд 1, и

Зеленчук Пржен Кожа Шамиче Слајд 1, и

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Подготвени за алатки. Ова е одличен дизајн на вогл за младенчиња, извидници, водичи итн. Лесно за прилагодување. Додадете Велур Чипка И Монистра Од Пони и направете медалјон како што е прикажано или зашијте дупки заедно со Восочен Конец за слајд за марамче. Претходно удрен алат кожа. 2" х 3-1/2" Зеленчук Исончана Кожа Марамче Слајд (Woggle -) 1, 10 и 25 Пакети (1 Пакет).

Детални спецификации

Додатоци на производи

Азриски Панталони За Жени, Жени Плус Големина Панталони Обични Цврсти Памучни Ленени Врвки За Влечење Еластична Половината Широка

Жени Обични Цврсти Памучни Ленени Врвки За Влечење Еластични Панталони Со Широк Струк Исечени Панталон

DEN 239.84