• Свеж
Outfmvch соба декор вештачки & цвеќиња Вештачки Роза Цвет Божур Цвет Лисја Невестински Букет Свадба Дома декор цвеќиња

Outfmvch соба декор вештачки & цвеќиња Вештачки Роза Цвет Божур Цвет Лисја Невестински Букет Свадба Дома декор цвеќиња

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Вештачки Цвет Од Роза Лисја Од Цвет Од Божур Невестински Букет Свадбен Дом Опис : Вештачки Цвет Од Роза со Еукалиптус Остава Свадбен Букетреален и живописен, привлечен.Носи вашата соба на зеленило.Погоден за дома, свадба, кафуле, канцеларија итн.Состојба на предметот : 100% Сосема Нов Материјал : Свилен Цвет+Пластика+Железна жица : Розова/Бела/Зелена (Како Што Покажуваат Сликите)Вкупна висина : 43,5 см (Прибл.) Голем дијаметар на главата на цветот на розата : 10,5 см мал дијаметар на главата на цветот на розата : 9,5 содржина на пакетот : 1 Букет Вештачка Белешка За Цвеќе : ве Молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам! Вештачки Цвет Од Роза Божур Цвет Лисја Невестински Букет Свадба Дома Декор. Вештачки Цвет Од Роза Лисја Од Цвет Од Божур Невестински Букет Свадбен Дом Опис : Вештачки Цвет Од Роза со Еукалиптус Остава Свадбен Букетреален и живописен, привлечен.Носи вашата соба на зеленило.Погоден за дома, свадба, кафуле, канцеларија итн.Состојба на предметот : 100% Сосема Нов Материјал : Свилен Цвет+Пластика+Железна жица : Розова/Бела/Зелена (Како Што Покажуваат Сликите). Вкупна висина : 43,5 см (Прибл.) Голем дијаметар на главата на цветот на розата : 10,5 см мал дијаметар на главата на цветот на розата : 9,5 содржина на пакетот : 1 Букет Вештачка Белешка За Цвеќе : ве Молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Девојка за девојки за девојки илустрации за девојки принцеза илустрација на животни илустрација на животно илустрација на платно,

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

DEN 3.33

Национални паркови на „Ступел индустрии“ иконографски информативни информации за природни резерви, 30, дизајн од Дафне Полсели

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 1055.84