• Свеж
Темно Сина Свилена Органза, Ткаенина Покрај Дворот

Темно Сина Свилена Органза, Ткаенина Покрај Дворот

DEN 143.20

Од стока
Во магацинот

Цврста Темно Сина Свилена Органза Ткаенина Проегирна, тенка отворена ткаенина за ткаење која е потешка и поостра од свилената Газа. Има мазна, рамна завршница, е силна и издржлива и добива вкочанетост од цврсто извртени предива. Често се користи како основна ткаенина за украсени ткаенини и подвлекувања. 6ММ Во Споредба со 26,98 долари Дворната Ткаенина е преуредена по потреба, ве Молиме дозволете 3-5 работни дена пред да испрати МИНИМАЛНО СЕЧЕЊЕ од 1 ДВОР, НЕМА ДОСТАПНИ ПРИМЕРОЦИ ШИРИНА На Ткаенина : 45 инчи Темно Сина Свилена Органза, Ткаенина Покрај Дворот.

Детални спецификации

Додатоци на производи

СТУПЕЛ среќна велигденска градина гном јајца одморен сликарство wallидна плакета Нерамената уметничка печатена wallидна уметност

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

DEN 383.84