• Свеж
Автомобилска Боја За Прскање За Шевролет Соник Многу Темна Калај од Гребење

Автомобилска Боја За Прскање За Шевролет Соник Многу Темна Калај од Гребење

DEN 2079.84

Од стока
Во магацинот

Заштедете пари и избегнувајте проблеми! Продавниците за тело наплаќаат 400 долари+ за поправки на браник и гребење и го чуваат вашиот автомобил со денови. Користете Чисто Палто Од Гребење со Основно Палто за да дадете одличен изглед, извонреден сјај и разлика на сликата. Ние користиме висококвалитетна боја На Шервин Вилијамс. Ние гарантираме и гарантираме нашата боја да одговара На Оригиналниот Производител На Опрема ("ОЕМ") боја чип врз основа на оем спецификации. Нормално, постои стандардна формула за секој код за боја. Сепак, Алтернативните формули се нудат И Од Оем бидејќи возилата можат да се произведуваат на различни фабрички локации и може да имаат различни шеми на бои. Поради можноста за варијанса, вие (клиентот) секогаш мора да ја тестирате бојата нарачана на нашата тест картичка што ја обезбедуваме со вашата нарачка пред да ја примените на вашето возило за да обезбедите совпаѓање на бојата. Ако бојата не се совпаѓа, не нанесувајте ја бојата на возилото. Контактирајте не и ние можеме да обезбедиме алтернативна формула. Ние не сме одговорни за настанатите штети што би биле избегнати доколку се изврши овој тест. Ако направите грешка за време на апликацијата или чувствувате дека вашата поправка испаднала лошо, едноставно почекајте 24 часа бојата целосно да се исуши, измачкајте со шкурка од 600 ронки и повторно започнете со поправка во точката во која сте ја направиле грешката. Подлогата за гребење е висококвалитетен лесен за нанесување подлога што се пренесува со растворувач што ги исполнува националните ПРОПИСИ на ВОК. Scratch Wizard е формулиран за да одговара На Финишот На Производителот На Оригинална Опрема (OEM) и идеален за надворешно автомобилско место, поправки на гребење или допир. Добијте се што ви треба за да ја завршите вашата поправка : прајмер, завршна боја за прскање на Производителот На Оригинална Опрема (ОЕМ), проѕирен капут, кит за полнење со гребење, отстранувач на восок и маснотии, шкурка, подлога за гребење, ракавици и крпа од микрофибер. Погледнете Зошто Е Поинаку : Гледајте поправка На Гребење На Youtube и научете што го прави Scratch Wizard Подобар Комплет За Допир! Без капки. Нема потези со четка. Нема несовпаѓање на бојата. ** Ако избраниот код за боја е боја на трикотажа - ќе дојде со мелено палто (1-ви нанесете) и Средно Палто (2-ри нанесете). Ние стоиме зад квалитетот на нашите производи за боја. Ако не можеме да ви обезбедиме натпревар ВО боја НА ОЕМ, ќе ви ги вратиме парите во рок од 30 дена.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пбнбп Тенкови Со Пруги За Жени Трендовски Квадратни Вратот Елек Без Ракави Плисирана Лабава Фит Градиент Туника Блузи За Хеланки

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно перење во ладна вода или нежно перење во машина / не избелувајте / сушете на в�

DEN 188.32

Квалентни Унисе Бебе Чевли Бебе Писклив Чевли Момче Бебе Чевли Мода Меки Единствени Мали Чевли Топли Памучни Чизми Меки Единствени

Бебе Писклив Чевли Момче Бебе Чевли Мода Меки Единствено Дете Чевли Топли Памучни Чизми Меки Единствен�

DEN 3.33

Реланфенк Еден Костим За Капење За Жени Тенка Проѕирна Сјајна Облека Со Висока Вилушка Високо Еластични Костими За Долна Облека

Секси Костими За Капење За Жени : Различни големини за избор : ве Молиме погледнете ја табелата за мерење

DEN 287.84