• Свеж
Хемотон Тиква Моделирање Салфетка Носителот Ноќта На Вештерките Салфетка Тока За Дома Златна

Хемотон Тиква Моделирање Салфетка Носителот Ноќта На Вештерките Салфетка Тока За Дома Златна

DEN 415.84

Од стока
Во магацинот

Описr. r.Ова се еколошки токи за салфетки кои се направени од висококвалитетен материјал. Тие имаат исклучителен изглед дизајн, светла боја. Збир на одлични украси за трпезариска маса, тие ќе ја зголемат елегантната и топла атмосфера. Креативен дизајн на изглед на тиква, многу извонреден и модерен за забава За Ноќта на Вештерките.r. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Златнаr. - Материјал : Легураr. - Големина : 5. 50 X4, 50 X4, 00cm/2. 16 X1, 77 X1,57in r.- тие имаат широк спектар на апликации и се одличен избор, особено за вашата забава За Ноќта на Вештерките.р. - Нежен дизајн на форма на тиква, елегантен и убав, декоративен и шик, стилски и посебен.р. - овие прекрасни токи за салфетки можат прекрасно да одговараат на вашите домашни украси на трпезариската маса. р. -Светлата боја може да ви донесе одлично визуелно чувство, нежна и добра изработка.р. - Добра забава или хотелски материјали, лесни за чување за употреба следниот пат, практични и убави. Тие имаат широк спектар на апликации и се одличен избор, особено за вашата забава За Ноќта на Вештерките. Нежен дизајн во форма на тиква, елегантен и убав, декоративен и шик, стилски и посебен. Овие прекрасни токи за салфетки можат прекрасно да одговараат на вашите домашни украси на трпезариската маса. Светлата боја може да ви донесе одлично визуелно чувство, нежна и добра изработка. Добра забава или хотелски материјали, лесни за чување за употреба следниот пат, практични и убави.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Сигурен Отварач На Дупки Специјален Дизајн На Отворање Зголемете Ја Брзината На Дупчење Алатки За Удирање Високоефикасен Производител

Опис : погоден е за нерамна земја, бидејќи има прилагодлива висина од 1 до 15мм, фино подесување на основат

DEN 3.33

Надворешен Склопувачки Фидер За Кученца За Мачиња Силиконски Двојни Чинии За Храна За Кучиња Преклопен Сад За Миленичиња Пренослив

Волумен : 1 применлива Раса На Кучиња : Универзалитем Тип : Боулсоригин : Континентален Кинески Тип : Кучи�

DEN 3.00

Воздухоплов На Дозвола Обични Кошули Со Кружен Врат Модна Жена Маица Со Долг Ракав Со Долг Ракав За Печатење На Денот На Благодарноста

Фати лето, покажи ја својата убавина!!!Дојдете да ја изберете вашата омилена есенска облека,која ќе го об

DEN 209.76

ВЛЕЧЕНИ Машки Дуксери Качулка Пуловер Панталони Тренерки Комплети Секојдневно Удобно Џогирање Костуми За Активна Облека со Џебови

Спецификација Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Мешавина Од Памук Боја : Бела / Црвена / Виолетова / Црн�

DEN 639.84