• Свеж
Високи Потпетици Рамни Буци Шупливи Римски Сандали Кафеави Водоотпорни Чевли За Жени Божиќна Големина 39

Високи Потпетици Рамни Буци Шупливи Римски Сандали Кафеави Водоотпорни Чевли За Жени Божиќна Големина 39

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Големина Шема : Големина : 39 ЕУ : 38 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 САД : 7 Нога Должина : 24. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. во пријатни влечки или трендовски патики. Црните патики беа особено трендовски, со нивниот лесен дизајн и нелизгачки ѓон. ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики. Тениските чевли и слајдовите на плажа беа популарен избор за летни активности, обезбедувајќи и стил и функционалност.Во 2023 година, жените имаа широк избор на чевли за избор. Мажите, исто така, имаа на располагање низа канцелариски чевли, обезбедувајќи удобност при долги прошетки или патувања. Чевелот вклучуваше различни опции, задоволувајќи ги потребите на секоја жена. Падот донесе низа удобни опции како чизми за пешачење и чевли за пешачење, совршени за авантури на отворено.

Детални спецификации

Додатоци на производи