• Свеж
Пченка Пченка Гумен, Кујна Алатка, Пренослив Пченка Машина, Професионални Пилинг Пченка Артефакт, Пилинг Алатка За Кујна, Фарми Сина

Пченка Пченка Гумен, Кујна Алатка, Пренослив Пченка Машина, Професионални Пилинг Пченка Артефакт, Пилинг Алатка За Кујна, Фарми

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Пченка Пченка Гумен, Кујна Алатка, Пренослив Пченка Машина, Професионални Пилинг Пченка Артефакт, Пилинг Алатка За Кујна, Фарми Сина.Пченката е изработена од материјал ОД ПП и нерѓосувачки челик, не се лизга, отпорен на абење и издржлив.Рачен гумен за пченка, лесен и брз за одвојување на зрната од пченка и пченка, погоден и за двете или за варената пченка.отстранувачот е лесен за употреба. Откако ќе ја ставите пченката во средината на пченката, завртете ја машината лево и десно за лесно да ја излупите пченката, заштедувајќи време и напор.Големина 7смх5см/2. 76инхх1, 97инч, мал, компактен, лесен за складирање, не зазема простор.Алатката за пилинг од пченка е погодна за дома, кујна, употреба во ресторан, што го олеснува готвењето, практична и издржлива алатка за кујна.Рачна Млазница За Пченка Мултифункционална Пченка. Пченка Пилинг Алатка Пилинг Пченка Артефакт. Професионален Отстранувач Лесен Пилинг. Пилинг Алатка Кујна Алатка Фарми. Пренослив Пченка Машина домашна Кујна Ресторан употреба. [Апликација] : алатката За пилинг Од Пченка е погодна за дома, кујна, употреба во ресторан, што го олеснува готвењето, практична и издржлива алатка за кујна. [Лесен за Употреба] : отстранувачот е лесен за употреба. Откако ќе ја ставите пченката во средината на пченката, завртете ја машината лево и десно за лесно да ја излупите пченката, заштедувајќи време и напор. [Пренослив] : Големина 7cmx5cm/2. 76inchx1, 97nch, мал, компактен, лесен за складирање, не зазема простор. [Лесен Пилинг] : Рачен гумен пченка, лесен и брз за одвојување на зрната од пченка и пченка, погоден и за двете или за варената пченка. [Издржлив Материјал] : Пченката е изработена од материјал ОД ПП и нерѓосувачки челик, не се лизга, отпорен на абење и издржлив. Спецификација : Материјал : ПП, Табела со големина од нерѓосувачки челик : 7смх5см/2, 76инхх1, 97инчпакетот Вклучува : 1 Забелешка За пченка : ве Молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Коаезне Кадифен Украси За Кукли За Украси За Новогодишна Елка Висечки Шарм Украс За Новогодишна Елка Празнични Украси Новогодишна

Кадифен Кукла Орнаменти За Новогодишна Елка Украси Виси Шарм Новогодишна Елка Украси Празник Украси Ел

DEN 2.67

Кајќ Платформа Сандали Женски Сандали Станови Сандали За Жени Боемски Летен Еластичен Ремен За Глуждот Симпатична Удобна Облечена

Женски Летни Кристали Нелизгачки Еластични Ленти Клинови За Уста Од Риба Плажа Сандали Со Отворени Прс�

DEN 3.00

Арвбитана Доенчиња Девојчиња Ромпер Фустан Плетено Ребро Цветен Принт Здолниште Со Кратки Ракави Полите Комбинезони Летни Секојдневни

Бебе Бебе Девојки Ромпер Фустан Плетени Ребро Цветни Печати Краток Ракав Здолниште Полите Комбинезони

DEN 287.84