• Свеж
- МРЕЖА Компатибилен 9v AC Dc Адаптер Замена ЗА ZT - Google Android 2. Епад Средно Напојување Со Таблети

- МРЕЖА Компатибилен 9v AC Dc Адаптер Замена ЗА ZT - Google Android 2. Епад Средно Напојување Со Таблети

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Компатибилен 9v AC/DC Адаптер Замена за 10 ZT - 180 Google Android 2.2 Epad Средно Напојување на Таблети que SECURITY q : со меѓународниот орган за сертификација на квалитет, нашите производи се во согласност со врвните индустриски стандарди и вклучуваат бројни безбедносни механизми, вклучувајќи заштита од краток спој, пренапон, прекумерна струја и внатрешно прегревање. ●Влез q : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 V 50/60 Hz. Висока ефикасност на размена На Енергија за контрола на работната температура и стабилно работење. Ве Молиме Запомнете : ве Молиме бидете сигурни дека ќе го изберете вистинскиот уред пред да го купите.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Студената индустрија мека цветни цветни букети апстрактни писатели на пикапови Аранжман сликарство бело врамен уметнички печатен

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 3.33