• Свеж
Вонкос Женски Комбинезони И Ромпери - Моден Секојдневен Патент Солидни Комбинезони Со Долги Ракави Костим За Играње Браун 16

Вонкос Женски Комбинезони И Ромпери - Моден Секојдневен Патент Солидни Комбинезони Со Долги Ракави Костим За Играње Браун 16

DEN 460.80

Од стока
Во магацинот

ВОНКОС Женски Комбинезони И Ромпери-Модни Секојдневни Комбинезони Со Долги Ракави Со Патент Кафеав 16 Нашите Комбинезони Ромпери се меки и удобни за лето.Нашите Женски Комбинезони Секојдневни, Ромпер Шорцеви За Жени Плус Големина, Летни Комбинезони На Продажба се внимателно направени. Дополнителни Спецификации : Бои : Кафеава Големина : 16материјал : 100% Полиестер Пол : Женска Сезона : Летен/Пролетен Стил : Женски Комбинезони Прилика : Дневно/Улично Вклопување : вистинска Големина Дебелина : стандарден метод на Перење : рачно миење во ладна вода, закачување или сушење . Совети : ве Молиме внимателно проверете ги информациите за големината пред да ги купите. Големина Табела : (16) Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 114см/44.88 "Ракав : 56см/22.05" Рамо : 49см/19.29 "Должина : 146см/57.48"Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 118см/46.46 "Ракав : 57см/22.44" Рамо : 50см/19.69 "Должина : 147см/57.87"Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 122cm/48.03 "Ракав : 58cm/22.83" Рамо : 51cm/20.08 "Должина : 148cm/58.27" Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 126cm/49.61 "Ракав : 59cm/23.23" Рамо : 52cm/20.47 "Должина : 149cm/58.66" Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 130см/51.18 "Ракав : 60см/23.62" Рамо : 53см/20.87 "Должина : 150см/59.06"Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 134cm/52.76 "ракав : 61cm/24.02" Рамо : 54cm/21.26 "Должина : 151cm/59.45" Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 138cm/54.33 "Ракав : 62cm/24.41" Рамо : 55cm/21.65 "Должина : 152cm/59.84"Големина : XXXXL Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 49 Биста : 123cm/48.43 "Ракав : 63cm/24.80" Рамо : 56cm/22.05 "Должина : 153cm/60.24". Пребарување клучни зборови : Летни Комбинезони На Продажба За Жени Женски Ромпери Cl 5.00 Дозвола За Играње Костими За Комбинезони За Жени Женски Комбинезони Ситни Женски Комбинезони И Ромпери Дозвола Дамски Комбинезони Ромпери За Жени Плус Големина Женски 2023 Летен Комбинезон За Жени Шорцеви Костим За Играње За Жени Женски Ромпери Женски Комбинезони Долги Ракави Женски комбинезони И Ромпери Летни комбинезони.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Росариви Прекрасна Играчка За Фламинго На Надувување Пвц Фламинго Со Долги нозе На Надувување Играчка Цртан Филм Базен Играчка

Опис Оваа ставка е играчка за базен фламинго Произведена со материјал, играчката е безбедна за играње н�

DEN 435.04

Женски Есенски И Зимски Пуловер Дно Со Качулка Темно Панк Стил Печатење Шевови Со Долги ракави Тенки Лабави Обични Качулки Џемпер

Женски есенски и зимски пуловер дно со качулка темно панк стил шевовите за печатење со долги ракави тен�

DEN 0.33