• Свеж
Нормално Е Здодевно-Женска Плус Големина Заоблена Маица, до Големина - Само Направете Подоцна Мрзливи

Нормално Е Здодевно-Женска Плус Големина Заоблена Маица, до Големина - Само Направете Подоцна Мрзливи

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Нормално Е Здодевно-Женска Маица Со Облини Со Плус Големина, до Големина 28 - Само Направете Подоцна Заоблено Вклопување На Лазиладите 100% Чешлано Прстенесто Памучно Премиум Дрес Со Кратки Ракави Маичка За Вратот. Запознајте ја вашата нова омилена маица! Најмеката, најмазна маица што некогаш сте ја почувствувале сега е достапна во женско заоблено вклопување - што ја прави совршена за лежење низ куќата или истрошеност во градот. Достапни во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие кошули се тивко обликувани за да ги надополнат облините на жената со плус големина. Изработка : 5.5 мл. 100% чешлани прстенести памучни премиум Дрес ЦВЦ Бои се 60% чешлан прстенест памук/40% полиестер. Нормално Е Здодевно-Женска Маица Со Облини Со Плус Големина, до Големина 28 - Само Направете Подоцна Заоблено Вклопување На Лазиладите 100% Чешлано Прстенесто Памучно Премиум Дрес Со Кратки Ракави Маичка За Вратот. Запознајте ја вашата нова омилена маица! Најмеката, најмазна маица што некогаш сте ја почувствувале сега е достапна во женско заоблено вклопување - што ја прави совршена за лежење низ куќата или истрошеност во градот. Достапни во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие кошули се тивко обликувани за да ги надополнат облините на жената со плус големина. Изработка : 5.5 мл. 100% чешлана рингспун памучна премиум маичка . БОИТЕ НА ЦВЦ се 60% чешлан памук/40% полиестер. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Карактеристики : Врвна Ребреста јака на вратот. Само-ткаенина назад вратот лента. Двојни игла ракави и долниот раб. Странична конструкција на цвест. Етикета easytear. Грижа : Машинско перење. Падне сува ниска. Фит : Дамски Заоблени-Целосно Фигурирани. Жени Плус Големина. 5.5 мл. Ова Само Направи Подоцна мрзливи плус големина женски графички заоблени маици е за жени како суштинска употреба на секојдневниот врв. Ние носиме големини до 26/28. Можете да го носите овој спортски изглед модерен заоблен графички маица со плус големина додека одите на јога, шопинг, теретана, училиште или ја додавате во вашата викенд гардероба за да ја користите секојдневно од суштинско значење. Тоа може да биде одличен подарок за некого, мора да го имаат секојдневно основите, И Само Да Се Направи Подоцна мрзливи печати е толку трендовски да имаат. Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Супер лесен и флексибилен. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Зодгу Удобни Еластични Зимски Топли Дебели Кадифени Хулахопки Обложени Со Руно За Жени Термички Панталони Со Висок Струк Тренинг

Zodggu НОВИ ИЗДАНИЈА СЕКОЈ ДЕН кликнете Zodggu ЗА Да ДОБИЕТЕ Повеќе Модна Облека Со Попуст Zodggu " Е Меѓународен

DEN 2.00

Вентилатор за летање За Маса, Вентилатор За Храна За Внатрешна Надворешност, Пренослив Вентилатор За Пикник На Отворено, Вентилатор

1 Десктоп вентилатор против летање без хемикалии : вентилаторот против мува ја штити вашата храна и пија

DEN 0.33