• Свеж
Женска Летна Чипка Цветен Фустан Без Прерамки Мрежа Проѕирен Преден Пресврт Без Ракави Миди Фустан

Женска Летна Чипка Цветен Фустан Без Прерамки Мрежа Проѕирен Преден Пресврт Без Ракави Миди Фустан

DEN 563.04

Од стока
Во магацинот

Женски Чипка Цветни Прерамки Фустан Мрежа Чиста Ракави Пред Пресврт Миди Фустан. Големина шема : . Големина(см)ttttt t. st Length : t122t Bust : t68-98пресврт : t64-84. Мt Length : t124t Bust : t72-102пресврт : t68-88. Lt Length : t126t Bust : t78-110пресврт : t74-94. Големина (инч)ttttt t. st Length : t48.03 t Bust : t26. 77-38. 58пресврт : t25. 2-33. 07. Мдолжина : т48, 82 тбуст : т28, 35-40, 16пресврт : т26, 77-34, 65. Lt Length : t49. 61 t Bust : t30. 71-43. 31пресврт : t29. 13-37. 01. Спецификации : . Материјал : 95% Полиестер и 5% Еластан. Шема : Чипка Цветни. Стил : Мода. Должина На Ракавот : Без Ракави. Големина : С/М/Л. Применлив Пол : Женски. Применлива Возраст : Возрасни. Применлива Прилика : Внатрешен Надворешен Простор . Повод : Дневно/ Забави/ Одмор/ Крајбрежје/ На Отворено/ Празници. т. Содржина На Пакетот. 1* Фустан. Забелешка : . 1. Поради рачно мерење, може да има грешка од 1-2 см во големина. 2. Во зависност од користениот компјутерски монитор, боите може да се разликуваат од вистинските бои. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Висококвалитетен материјал : фустанот од тантела за жени е изработен од 95% полиестер и 5% еластан, ткаенина погодна за кожата, со мека текстура, удобна за носење, дише и погодна за женска нежна кожа. Дизајн : фустан без Прерамки за жени, дизајниран со преден пресврт, цветна чипка, решетка проегирна, без грб, супер шик, фустан кој изгледа многу примамливо. Овој миди фустан е дизајниран да направи да се чувствувате прекрасно и самоуверено каде и да одите. Тенок фит крој : Летниот женски тенок фит фустан ги прикажува женските облини на телото, а може да се користи и како блуза на плажа или вечерна облека за бања. Прилика : фустаните Со Цевки за жени се погодни за забава на плажа, летна свадба или обичен бранч, овој фустан е совршен избор. Живописната нијанса на портокал веднаш ќе ви го разубави денот и ќе ве натера да се издвоите од толпата. Избор на подарок : женскиот летен фустан е погоден како роденденски или празничен подарок за семејството, пријателите или колегите за збогатување на нивната гардероба. Овој фустан е удобен и погоден за целодневно носење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Јубатуо Женски Фустани Женски Модерни Секојдневни Еднобојни Трегери Со Кружен Врат Широк Џеб Без Ракави Долг Фустан Летни Фустани

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висо�

DEN 1.33

Обични Фустани За Жени Плажа Личност Еднобоен Фустан Едноставен И Исклучителен Дизајн Погоден За Сите Прилики Вратоврска Фустан

Личност Еднобоен Фустан Едноставен И Исклучителен Дизајн Погоден За Сите Прилики Материјал : полиестер

DEN 1.33

Летни Фустани За Жени Жени Фустани За Одмор На Плажа Цветни Печатени Макси Фустани Бохо Фустан Џебови Туника Подароци На Дозвола

Шудагенг Женски Фустани Женски Бохо Фустан Одмор Лажичка Вратот Краток Ракав Средна Должина Цветни АЛи

DEN 463.84

Плус Моден Принт Обичен Фустан Со В-Врат Со Долга Големина На Елек Без Ракави Женски Фустан Фустан Со Средна Должина Плус Големина

фустан со долги ракави со пруги цветен миди фустан плус големина макси фустан за жени одмор на плажа цве

DEN 1.00

Дозвола-Продажба Летни Фустани За Жени Плус Големина Еднобоен Фустан Без Ракави Едното Рамо Надвор Миди Сплит Без Грб И Одблесок

Стоиме покрај тебе Ние ќе одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа, ви благодариме за посетата на на

DEN 1.00

Колиша Женска Маица Дигитален Принт Фустани За Ноќта На Вештерките Миди Фустан На Екипажот Лабава Празнична Блуза Со Долги Ракави

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Фустан За Ноќта На Вештерките, Секојдневни Миди Фус�

DEN 0.33

Летни Фустани За Жени Плажа Половината Фустан Со Цветен Принт Секојдневен V Врат Елегантен Фустан Со Кратки Ракави Линија Фустан

Сезона : Пролет И Лето Пол : Жени Силуета : АЛИНИЈА Деколте : VВратот Стил На Ракав : Редовен Декорација : От

DEN 1.00