• Свеж
Фрогиран Сапун Бо Пренослив Нелизгачки Лесен Облик На Лотос Бо Силиконски Одводен Сад За Сапун За Дома

Фрогиран Сапун Бо Пренослив Нелизгачки Лесен Облик На Лотос Бо Силиконски Одводен Сад За Сапун За Дома

DEN 191.84

Од стока
Во магацинот

Опис : кутијата За Сапун не се лизга, мека и одводнува, што може совршено да складира сапун и да го исуши.Кутијата за сапун во форма на лотос е убава, еднократно и лесна, што е лесна за носење и лесна за носење clean.It изработен е од висококвалитетен силиконски материјал.Должината на оваа кутија за сапун е 12,2 см, ширината е 7 см, а висината е 3.2cm.It погоден е за дома, домаќинство, бања и сл.Име на предметот : Сапун Кутија Материјал : Силиконски Карактеристики : Убав изглед, Креативен, Практичен Детали За Големината : 12,2 см х 7см х 3,2 см/4,80 "х 2,76" х 1,26 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Кутија За Сапун (Други Не Се Вклучени) кутијата за Сапун не се лизга, мека и одводнува, што може совршено да складира сапун и да го исуши. Кутијата за сапун во форма на лотос е убава, еднократно и лесна, што е лесна за носење и лесна за чистење. Изработен е од висококвалитетен силиконски материјал. Должината на оваа кутија за сапун е 12,2 см, ширината е 7 см, а висината е 3,2 см. Погоден е за дома, домаќинство, бања и сл.

Детални спецификации

Додатоци на производи