• Свеж
СТИЛ ПРЕДНА ЛЕВА ЗАМЕНА БИОГРАФИЈА ОСКА За КУБОТА -В-X900W Сите Години

СТИЛ ПРЕДНА ЛЕВА ЗАМЕНА БИОГРАФИЈА ОСКА За КУБОТА -В-X900W Сите Години

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Надминете го квалитетот НА ОЕМ во форма, форма и функција. Дизајниран да ги издржи најригорозните услови и теренот. Произведено во најсовремена ФАБРИКА ИСО9001 и сертифицирана ФАБРИКА ТС16949. Тортура тестирана на неуспех за да се обезбеди максимална издржливост. Најквалитетни, најсигурни и најтешки оски со постојана брзина на пазарот. Индукциски термички обработени зглобови преполни со високи перформанси. До 20% посилни од ОЕМ Оските. Прецизно обработени и термички обработени цврсти хромирани челични централни шахти. Сите нови прстени и штитници за прашина (каде што е потребно). Сите потребни хардвер вклучени. Прецизно обработени и термички обработени кафези, трки и топчести лежишта. Висококвалитетни неопренови гумени чизми за прашина. Клипови за задржување на челик со висока јачина (каде што е потребно). Целосно се собира за лесна инсталација. Нема потреба од модификации за инсталирање.

Детални спецификации

Додатоци на производи