• Свеж
Женски Зимски Божиќни Врвови Нејасни Руно Обложени Со Топли Кошули Со Долги Ракави На Шерпа Пуловер На Вратот На Екипажот Дуксери

Женски Зимски Божиќни Врвови Нејасни Руно Обложени Со Топли Кошули Со Долги Ракави На Шерпа Пуловер На Вратот На Екипажот Дуксери

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Женскиual И Зимски Секојдневен Темперамент Мода Кадифен Топол Подлога Божиќен Џемпер Со Долг Ракав Тркалезен Врат Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење, Нов Изглед. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Season : Autumn/Spring/Winter Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав како да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Со Големина на Големина.Usukeubustsleevellengthlarge81238102cm/40.16 "61cm/24.02" 72cm/28.35 " Големина : LSize. : Large US : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 102cm/40.16 "Ракав : 61cm/24.02" Должина : 72cm/28.35 " € По продажбата Гаранција Q Ако не сте задоволни со овој производ Или имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не пред да напишете преглед или повратна информација. Се трудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Посакуваме да бидете задоволни со нашата услуга.Ви благодарам многу за вашата голема поддршка!. Ткаенината има некој растеглив, мек, лесен материјал за допир на кожата. Погоден за состанување, излегување, ноќно излегување, канцеларија, коктел забава и секојдневно носење.одличен подарок за мајка, сопруга, ќерка или пријател. Нега : Рачно миење со ладна вода; не избелувајте или сушете суво топло.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Јубнлви Дисеминатори Терариум Стакло Декор Виси Саден Сад Свадба Цвет Дома Контејнер Вазна Двор Тревник И Градина Градинарство

Цвет Виси Вазна Стакло Саден Сад Терариум Сад Дома Свадба Декор Опис : можете да ја обесувате стаклената

DEN 287.84