• Свеж
Кола?Приврзок За Клучеви, Фин Череп За Изработка?Приврзок За Клучеви Со Кука За Приврзок За Автомобил?? За Чантата?Декор? Длабоко Црвено

Кола?Приврзок За Клучеви, Фин Череп За Изработка?Приврзок За Клучеви Со Кука За Приврзок За Автомобил?? За Чантата?Декор? Длабоко

DEN 255.68

Од стока
Во магацинот

Кола?Приврзок За Клучеви, Фин Череп За Изработка?Приврзок за клучеви со Кука за Приврзок За Автомобил?? за Чантата?Декор? Длабоко Црвениспецификација : Тип На Ставка : Приврзок За Клучеви Од Черепследен Материјал : Легура На Цинк, Чешки Кристали Спецификации : 1уси : Приврзоци За Клучеви, Додатоци За Автомобили, Список Со Пакети Со Додатоци за Торби : 1 х Череп Привезок За Череп Шема : уникатниот дизајн на черепот од розово цвеќе може лесно да ви го осветли животот и да ви донесе повеќе убавина. Материјал Од Легура на цинк : приврзокот за клучеви е изработен од материјал од легура на цинк и чешки кристали, кои се цврсти и издржливи. Две Бои : Две различни бои на кристали обложени Жетвар Роза Черепот Приврзоци, кои ви даваат различни избори.

Детални спецификации

Додатоци на производи