• Свеж
Најголемиот Бреза Пар Обетка Водопад Форма Бохемија Стил Ултра Долга Висат Виси Ушни Орнаменти Ушни Додатоци За Жени Метал

Најголемиот Бреза Пар Обетка Водопад Форма Бохемија Стил Ултра Долга Висат Виси Ушни Орнаменти Ушни Додатоци За Жени Метал

DEN 639.84

Од стока
Во магацинот

Опис : Со светли бои и привлечна карактеристика, поради неговиот боемски стил и слоевит дизајн. Може да се користи усогласен со целата ваша облека, и има многу стилови, што зависи од вас.Произведен од супериорни материјали, не е лесно деформиран и скршен, тој е издржлив. Имаат одлични антиалергиски перформанси, нема да предизвика црвенило и гној во ears.By изработка со метални материјали, не е лесно да ' рѓа и деформира, и е издржлив.Должината на обетката е 7 см, ширината е 3cm.It погоден е за забави, шопинг, состанување или секојдневно носење. Тоа е исто така прекрасен подарок за женски пријатели или сестри.Име на ставка : Обеткаматеријал : Металкарактеристики : Реследник, Живописни, Атрактивни Детали : 7см х 3см/2.76 "х 1.18" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Пар Обетка Со светли бои и привлечна карактеристика, поради неговиот боемски стил и слоевит дизајн. Може да се користи усогласен со целата ваша облека, и има многу стилови, што зависи од вас. Произведен од супериорни материјали, не е лесно деформиран и скршен, тој е издржлив. Имаат одлични антиалергиски перформанси, нема да предизвикаат црвенило и гној во ушите. Со изработка со метални материјали, не е лесно да се ' рѓосува и деформира и е издржлив. Должината на обетката е 7см, ширината е 3см. Таа е погодна за забави, шопинг, датира или секојдневно носење. Тоа е исто така прекрасен подарок за женски пријатели или сестри. Ресел, Живописна, Привлечна Обетка.

Детални спецификации

Додатоци на производи