• Свеж
Жени Високи Половини Широки Искинати Фармерки Дечко Мода Голем Тексас Широки Сини Фармерки За Девојки

Жени Високи Половини Широки Искинати Фармерки Дечко Мода Голем Тексас Широки Сини Фармерки За Девојки

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Женски Фармерки Висок Половината Сплит Четири Копчиња Контраст боја Директно Нога ПАНТАЛОНИ ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината. Карактеристики : . 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење 2.It е многу уникатен и дише 3. Панталоните имаат убава воздушна пропустливост, што е удобно за носење. 4.Неговиот посебен дизајн ќе направи да изгледате уникатно 5.Одлично за секојдневно и забавно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! . Информации за производот : . Сезона : Четири Сезони Пол : Жени Повод : Забава, Клуб, Дневен Материјал : Стил На Тексас : Секси Тип На Половината : Средно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија. Што добивате : . 1пц Женски Панталони. Колку Повеќе Купувате, Толку Е Подобар Договорот. Ние се Фокусира на Обезбедување На Квалитетот На Своите Производи, Така Што Ќе Може Да Се Купи Без Грижи. Ние Обезбедуваме Одлична Услуга По продажбата за Своите Клиенти. За Подобро Да Ви Одговара, Ве молиме Измерете Ја Големината И Споредете Ја Табелата Со Големини Пред Да Нарачате. Зимски Панталони За Жени Зимски Панталони Женски Зимски Панталони Зимски Панталони За Девојчиња Зимски Хеланки За Жени Зимски Хеланки Зимски Хеланки За Жени Обложени Со Руно Обложени Хеланки За Жени Зима.

Детални спецификации

Додатоци на производи