• Свеж
Мали Пеперутка Ресел Двослоен Глуждот За Девојки Стил Плажа Глуждот Нараквица Накит Глуждот Големина

Мали Пеперутка Ресел Двослоен Глуждот За Девојки Стил Плажа Глуждот Нараквица Накит Глуждот Големина

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Убави глуждови нараквици треба да носат со стомачен танц .Стилот е Бохо, па ако сакате да бидете личност, продолжете сега!. Големина на слоевит синџир на глуждот : прикажаните слики, овој синџир на стапала на нараквица е со големина. додатоци за синџирот на глуждот е направен Од Легура,Боја : ретро златна плажа глуждот, издржлив за долго време носење, многу убава и сјае. Одличен подарок На Роденден, Годишнина Од Свадбата, Денот На Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката итн. Монистра нараквица глуждот шарм е жени девојки пролет и лето патување потреби, ќе ги направи повеќе и убави, подароци за жена девојка сестра пријатели. Форма : Едноставност. Материјал : Легура. Големина : покажува. Боја : Злато,сребро. Вклучуваат : . 5 * зглобни часовници За Жени Одличен Подарок На Роденден, Годишнина Од Свадбата, Денот На Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката Итн. Убави Глуждови Нараквици Треба Да Носат Со Стомачен Танц .Стилот Е Бохо, Па Ако Сакате Да Бидете Личност, Продолжете Сега!. Монистра Нараквица Глуждот Шарм Е Жени Девојки Пролет И Лето Патување Потреби, Ќе Ги Направи Повеќе И Убави, Подароци За Жена Девојка Сестра Пријатели. Додатоци За Синџирот На Глуждот Е Направен Од Легура,Боја : Ретро Златна Плажа Глуждот, издржлив За Долго Време Носење, Многу Убава и Сјае. Големина На Слоевит Синџир На Глуждот : Прикажаните Слики, Овој Синџир На Стапала На Нараквица Е Со Големина. Појавување Прстени Пријатели en Нараквица Змеј Нараквица Персоналните Нараквица Шише Монистра За Мажи Нараквица Прстен Во Собата 6-32 Нараквица Мониста Нараквица За Девојки Пријателство Нараквица Бројаница Нараквица Страв Нараквица За Мажи Нараквица Носителот На.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Нископрофилен Глужд За Жени Девојки Женски Нога Синџир Букви Геометриска Форма Еднослоен Накит Почетни Нараквици Букви Глуждови

Забелешка : Драги пријатели, внимателно прочитајте го нашиот вовед во производот, ќе ви биде подобро да �

DEN 239.84