• Свеж
Букер Пролет И Лето Женски Печатени Градиентни Врвови Со Кратки Ракави Копче Јака Меур Ракав Чипка Кратки Ракави Лабави Врвови Големина М

Букер Пролет И Лето Женски Печатени Градиентни Врвови Со Кратки Ракави Копче Јака Меур Ракав Чипка Кратки Ракави Лабави Врвови

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Пролет и лето женски печатени градиентни врвови со кратки ракави копче јака меур ракав чипка кратки ракави лабави врвови. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 200гр. големина На Пакетот : 25х30х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : S Биста : 94cm/37.01" Должина : 62.5 cm/24.61"Големина : M Биста : 98cm/38.58" Должина : 64cm/25.20"Големина : L Биста : 104cm/40.94" Должина : 65.5 cm/25.79"Големина : XL Биста : 110cm/43.31" Должина : 67cm/26.38"големина : xxl биста : 116cm/45.67" должина : 68.5 Cm/26.97"големина : xxxl Биста : 120cm/47.24" Должина : 70cm/27.56" 1. Карактеристики : Печатење, Јака Со Копчиња Надолу, Чипкани Издувани Ракави, Удобна И Мека Облека. 3. Применливи Прилики : Дневно, Патување, Дома, Одмор, Одмор Итн. 3. Погоден За Повеќето Типови На Тело, Ве Прави Да Изгледате Помодерно И Тренди. 5. Нега на облека : Машинско Перење Во Ладна Вода или Миење Раце/закачување Или Сушење На Линија/без / Без Хемиско Чистење. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!).

Детални спецификации

Додатоци на производи