• Свеж
Острилка За етереаути Абразивни МиниОстрилки За Алати rTool Острилка За Џебни Камења Едц Надворешен Домашен Острилка Монтирана На Мелење

Острилка За етереаути Абразивни МиниОстрилки За Алати rTool Острилка За Џебни Камења Едц Надворешен Домашен Острилка Монтирана

DEN 479.84

Од стока
Во магацинот

Опис. Ако барате камен за острење, тогаш вашето истражување е тука. Тоа е затоа што нашиот производ може да ја задоволи вашата потреба. Усвоен од премиум материјал, тој е практичен и издржлив за долготрајна употреба. Не е лесно да се деформирате и да ви донесе многу погодност. Карактеристики. - Боја : Сребрена. - Материјал : Дијамант. - Големина : околу 6, 50Х2, 00Х0, 10см/2, 55Х0, 79Х0, 04инч. - Овој пренослив камен за острење на секачот е производство со висококвалитетен материјал, прецизно полиран. - Овој острилка е отпорен на абење, издржлив и доаѓа со добар квалитет. - Модерен минималистички стил, добро поврзан со повеќето модерни домашни стилови. - Мини, лесен и пренослив дизајн, ви го олеснува извршувањето. . - Широка апликација, погодна за кујнски ножеви, ножеви на отворено, куки за риболов, ножици итн. 2 х камења за острење дијаманти. Овој пренослив камен за острење на секачот е производство со висококвалитетен материјал, прецизно полиран. Овој острилка е отпорен на абење, издржлив и доаѓа со добар квалитет. Модерен минималистички стил, добро поврзан со повеќето модерни домашни стилови. Мини, лесен и пренослив дизајн, ви го олеснува извршувањето. Широка примена, погодна за кујнски ножеви, ножеви на отворено, куки за риболов, ножици итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи