• Свеж
Фат Фарма Момчиња' Средно-Врвни Патики - Бела Црвена Мулти, Дете

Фат Фарма Момчиња' Средно-Врвни Патики - Бела Црвена Мулти, Дете

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Дајте му врвна улична облека со овие патики Од Фармата Фат! Фат Фарма патики вештачка кожа изградба Фино газеше единствена Амортизирана влошка Вештачка кожа облоги чипка Шарм синтетички горниот Направени Во Кина Фат Фарма патики. Конструкција од вештачка кожа. Фино газеше единствен. Амортизирана влошка. Облоги од вештачка кожа.

Детални спецификации

Додатоци на производи