• Свеж
Облик На срце Накит За Мачки И Кучиња Бисерен Ѓердан Додатоци За Миленичиња со дијаманти Ѓердани Со јака За Миленичиња Приврзоци ЕЗЕРОТО БЛУ

Облик На срце Накит За Мачки И Кучиња Бисерен Ѓердан Додатоци За Миленичиња со дијаманти Ѓердани Со јака За Миленичиња Приврзоци

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Име : Куче Бисер Ѓердан. Пакетот вклучува : 1 еез Куче Бисер Ѓердан. Материјал : бакар, кристали, бело обложени К . Боја : Бела, Розова, Езеро Сина, Фуксија, Голема Црвена, Виолетова, Темно Сина, Светло Сина, Зелена, Светло Розова. Категорија На Производи : Производи За Домашни Миленици. Производот Вклучува : Ѓердан Од Бисер За Кучиња. Големина : С : 20СМ+5СМ, тежината е околу 23гр. М : 25СМ+5СМ, тежината е околу 26гр. Л : 30СМ+5СМ, тежината е околу 28гр. Облик На Срце Накит За Мачки И Кучиња Бисерен Ѓердан Додатоци За Миленичиња со дијаманти Ѓердани Со јака За Миленичиња Приврзоци ЗА Јака ЗА Миленичиња ЕЗЕРОТО БЛУ С.

Детални спецификации

Додатоци на производи