• Свеж
Паѓаат дуксери За Жени, Женски Отпечатоци За Срце Обични Дуксери Вафли Со Долги Ракави Со Врвки За Влечење Џебен Пуловер Врвен Лабав Дуксер, Качулка За Вафли За Жен?

Паѓаат дуксери За Жени, Женски Отпечатоци За Срце Обични Дуксери Вафли Со Долги Ракави Со Врвки За Влечење Џебен Пуловер Врвен

DEN 367.84

Од стока
Во магацинот

Одговараат за пролет, лето, fall, зима. Најдобри подароци за мајка, сопруга, тетка, баба или за себе. Овие есенски џемпери за жени прават да изгледате слатко и облечено, дизајнот на предните џебови може лесно да го земе телефонот/клучот или да ве стопли. Дизајнот на плетениот кабел е многу симпатичен прекрасен за работа и секојдневни поставки, оди добро со фармерки, слаби панталони,.женски вафли дуксер fall, женски вафли плетени дуксери,женски вафли плетени дуксери, женски вафли качулка.Полиестер, Изработен од ткаенина, мек и удобен. Не треба да се грижите за квалитетот.Дуксерот Со Дизајн На Качулка го прави Поудобен привлечен за носење. Ткаенината на кошулите со долги ракави е супер мека, мазна, дише и растеглива, пријателска за кожата и пријатна. Ткаенината на кошулите со долги ракави е супер мека, мазна, дише и растеглива, пријателска за кожата и пријатна. Дизајнот на плетениот кабел е многу симпатичен прекрасен за работа и секојдневни поставки, оди добро со фармерки, слаби панталони, одговара на сѐ. Најдобри подароци за мајка, сопруга, тетка, баба или за себе.Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање, Fall, Денот на Благодарноста ,Танцова Изведба,Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Женски Обични Дуксери Вафли Со Долги Ракави Врвка За Влечење /Половина Патент/Полн Патент/Графичка/Еднобојна Качулка Џебен Пуловер Врвен Лабав Дуксер Материјал : Овој Преголем Дуксер за Жени изработен од високо кватилно полиестерска мешавина., погоден за секојдневна употреба и специјални прилики.Обидете се да се миете рачно и користете неутрален детергент при перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи