• Свеж
Хаити Жени Еднобојни Екипажот Вратот Пуловер Лабава Долги Ракави Маица Fall Маица

Хаити Жени Еднобојни Екипажот Вратот Пуловер Лабава Долги Ракави Маица Fall Маица

DEN 319.68

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Лабави Врвови, Жени Обична Маица, Тип На Тептер Со Долги Ракави : Цветен Принт, Леопард Печатење, Маскирно Печатење, Боја За Вратоврска, Печатење Со Ленти Боја : Сива, Црна, Сина, Розова Црвена, Грав Зелена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL(Следете Ги табела со големини За Избор Ве Молиме)Материјал : 65% Памук 35% Полиестернеклин : Ѓердан На Екипажот : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut,Fall,Зима,Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Ткаенина : Полиестер и памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Маичката Е Дизајнирана Со Цврста Боја и Вратот на Екипажот. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Карактеристика : Женска Лабава Маичка, Женска Едноставна Маичка Блуза, Женски Врвови Со Туника Со Долги Ракави4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи, Есенска Есенска Туника Блуза Кошула, Основни Блузи, Маица Со Долги Ракави. Материјал-65% Памук 35% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Женски Лабави Врвови За Паѓање, Блуза Со Маица Со Цврста Боја На Вратот на Екипажот, Секојдневни Широки Кошули со Долги Ракави, Трендовски и Шик. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Маици Еднобојни О-Врат Долги Ракави Средно Високи Внатре Надвор Носете Навојни Основни Врвови Празнични Маици За Наставници

Големина : М Биста : 72см / 28,35" Рамо : 33см / 12,99" Ракав : 55см / 21,65" Должина : 58см / 22,83" Големина : Л Биста : 76см / 29,92"

DEN 271.84

Женски Маици Кратки Ракави Гроздобер Печатено Копче Памук Женски Врвови Надворешна Облека Трендовски Удобен Стил На Плажа Слободно

Големина : S Биста : 114cm / 44.88" Рамо : 40cm / 15.75" Ракав : 29cm / 11.42" Должина : 61cm / 24.02" Големина : М Биста : 120cm / 47.24" Рамо

DEN 0.33

Жени Обични Маици - Капка Рамо Полн Патент Со Долг Ракав Желка Божиќен Принт Удобни Едноставни Врвови Надворешна Облека Надворешна

Фиторон Женски Обични Маици Капка Рамо Полн Патент Со Долг Ракав Желка Божиќен Принт Удобни Едноставни

DEN 1.00

Мир Љубов Кучиња Маица Шепа Сопственик Кошули Крзно Мајка Маица Спасување Подарок Посвојување Топ Женска Кученце Кошула Роденден

4.2 мл 52 / 48 Воздушен Волумен чешлан и памук / полиестер (значи дека е навистина мек!) Големина на тунисекс ш

DEN 271.84

Сурфање Даска За Сурфање Гроздобер Класична Ретро Даска За Сурфање Женска Уникатна Графичка Маица-Привлечна За Очи И Персонализиран

Воведување на стандардна Маица со кратки ракави на нашите дами, совршена за секојдневно носење, лежење,

DEN 1.67