• Свеж
Воздухопловните Сили Мајка Автомобил Или Камион Прозорец Налепница Налепница

Воздухопловните Сили Мајка Автомобил Или Камион Прозорец Налепница Налепница

DEN 143.04

Од стока
Во магацинот

Оваа Налепница За Налепници За Налепници За Автомобили Или Камиони на Воздухопловните Сили Е Темно Зелена и е висока 10 инчи и широка 11,3 инчи. Оваа налепница За Мајка На Воздухопловните Сили е произведена од Рад Дезигнс, лидер во налепници за прозорци за над 10 години. Ова е налепница, а не печатена налепница. Ова значи дека тоа е компјутер исечен од винил со цврста боја. Ова ја спречува оваа налепница На Мајката На Воздухопловните Сили да исчезне толку брзо на сонце и други елементи. Нашите налепници се оценети за 6 години надворешна употреба. Бидејќи е исечен од винил со цврста боја оваа налепница На Мајката На Воздухопловните Сили воопшто нема позадина. Произведен Од Рад Дезајнс лидер во налепниците на прозорците од 2008 година. Оваа Налепница Е Темно Зелена И е 10 инчи 11,3 инчи. Сите Нарачки Испраќаат исти Или Следниот Работен Ден. Може да се нанесе на која било мазна рамна површина, вклучувајќи прозорци за камиони или автомобили, авто каросерии, лаптопи, тетратки итн. Лесно се применува и доаѓа со врска до видео што покажува како да се примени. За внатрешна или надворешна употреба, ќе издржи дожд, снег и други временски услови. Винил е оценет за 6 години надворешна употреба. Исчистете ја лентата за апликација за лесно усогласување и инсталација.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Свисдигитал Кети Роуз Ранец, 15.6? Лаптоп Џеб - Голем Капацитет – Издржливи Материјали-Патентиран Паметен УСБ Систем За Полнење-Рфид

Ранецот Кети роуз е елегантен црн ранец со розови акценти Чантата е совршена за студенти и работни проф�

DEN 3.00