• Свеж
Лументо Дами Дише Пролет Маица Опуштени Врвови Лето V Вратот Печатени Маици Обични Маици Глуварче Краток Ракав Блуза

Лументо Дами Дише Пролет Маица Опуштени Врвови Лето V Вратот Печатени Маици Обични Маици Глуварче Краток Ракав Блуза

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Жени Летни Блузи, Маичка Со Кратки Ракави, Тип На Шема На Блуза Против Вратот : Глуварче Боја : Сива, Бела, Зелена, Сина, Жолта, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 30% Полиестер, 70% Памучно Деколте : V Ѓердан : Колкови Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Карактеристики На Плажа : 1. Материјал : Полиестер, Памук. Мека, пријателска за кожата, дише, лесна, исто така има добра еластична, толку е удобна за носење2. Карактеристики : женски маици за вратот v, кратки ракави, врвови за печатење глуварче, обичен раб, лабаво вклопување, врвови од туника, основни маици, летни врвови, трендовски и елегантни3. Натпревар : Совршен пар со фармерки, хеланки во пролет, лето. Или спарете со тексас шорцеви, сандали во жешко лето. Достапно во Сива, Бела, Зелена, Сина, Жолта, Црна боја. и големина : С-2ХЛ.4. Прилика : Костум за жени, тинејџери, девојки кога излегуваат. Совршен за секојдневно носење, дом, училиште, канцеларија, работа, шопинг, улица, плажа, одмор, одмори. Направи убава, ќе се сретнеме мода5. Забелешка : ве молиме погледнете ја сликата На Табелата Со Големини или подолу Опис На Производот Содржина На Пакетот : 1 x Summer T Кошула (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Врвови За Печатење Глуварче, Маица Со Кратки Ракави Со Вратот, Летна Модна Маичка, Лабави Секојдневни Врвови. Материјал -30% Полиестер, 70% Полиестер. Ткаенината е мека и еластична, удобна за вашата кожа. Дизајн-Секојдневен v вратот маица, туники, краток ракав, трендовски и елегантен. Повод-Едноставен и природен дизајн ги прави овие врвови од туника совршени за работа, секојдневна, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Бели Врвови За Женски Графички Кошули Со Кратки Ракави Секојдневно Летно Странично Копче Неправилен Раб Лабав Симпатичен Кружен

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" ракав : 21cm / 8.27" Рамо : 40cm / 15.75" Должина : 70cm / 27.56"Големина : М Биста : 104cm / 40.94" Ракав

DEN 1.33