• Свеж
Памучни Влечки Љубовници Топли Чевли Мажи И Жени Домашни Плишани Папучи Розова

Памучни Влечки Љубовници Топли Чевли Мажи И Жени Домашни Плишани Папучи Розова

DEN 359.84

Од стока
Во магацинот

Памучни Влечки Љубовници Топли Чевли Мажи И Жени Домашни Плишани Влечки Забелешка : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики.ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото Вовед : 1.Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држење2. Свежа линија на млади современи чевли што ви ја донесоа дизајнерите кои патуваат низ светот за инспирација и напредни трендови за да донесат среќа и кул изглед на вашите нозе.3.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете 4.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа и други прилики, цврста и стилска боја.Опис Пол : Женски Материјал : Материјал За Ѓон Од Облека : Пвцинзол Материјал : Пвц Соодветни Сцени : Отворено,Мода,Рекреативен Стил : Секојдневен,Едноставен Стил : Метод На Затворање Со Тркалезно До Затворање : Висок Стил На Лизгање На Пета : Рамни Чевли Висока Пета : 1см/0,39"Висина На Платформата : 1см/0,39"Пакет : 1 Пар Женски Чевли(Не Вклучувајќи Кутија За Чевли)големина на Ширина На Стапалата85, 5 3825025см/9,8"9-9, 5 См/3,5-3,7" Големина : Една Големина : 8ук : 5,5 Еу : 38сн : 250фут должина : 25см/9,8"ширина на стапалото : 9-9, 5 См/3,5-3,7" Табела Со Големина : Големина : една големина сад : 8 Велика Британија : 5.5 Еу : 38 Цн : 250 Должина На Стапалото : 25см/9.8"Т Ширина На Стапалото : 9-9, 5 См/3.5-3.7" Класични Влечки За Куќа. Меморија пена подножје и анти-лизга тпр единствен. За внатрешна и надворешна облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Модни Пролетни И Летни Женски Спортски Чевли Рамно Дно Лесна Летечка Мрежа Дише Удобни Еднобојни Чизми За Патики Во Секојдневен

Опис : Пол : Жени, Девојче Горниот Материјал : Мрежа Единствен Материјал : ЕВА Сцени : Внатрешна И Надворе�

DEN 741.44

Дауф Менс Фудбал Штипки За Тренирање На Земја Чевли Спајк Фудбалски Чевли Спортски Удобност Лесни Атлетски Патики Со Врвка Портокал

Опис : Пол : Унисекс, Млади, Возрасни, Детски Стил : Фудбалски Шноли, Фудбалски Чевли, Чевли За Обука, Фудба

DEN 3.00

Тутунаумб Зимска Топла Продажба Унизе Топло Обложени Влечки Дома Водоотпорни Внатрешни И Надворешни Градинарски Чевли За Забава

Унисекс Влечки Со Топла Облога Дома Водоотпорни Внатрешни И Надворешни Градинарски Чевли ве Молиме каж

DEN 268.64