• Свеж
Висок Притисок На Уредот За Калемење Бо Висок Притисок На Искоренување На Размножување Двор Тревник И Градина

Висок Притисок На Уредот За Калемење Бо Висок Притисок На Искоренување На Размножување Двор Тревник И Градина

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Уред за Искоренување на растенијата Ширење На Висок Притисок Калемење Кутија Со Висок Притисок опис на Производот : Кутија За Растење На Растенијата-Уред За Искоренување На Растенија За Повеќекратна Употреба, Кутија За Корен На Растенија, Кутија За Калемење Ботанички Корен Под Висок Притисок, За Рози, Дрвја, Овошни Грмушки, МАГНОЛИЈА-РАЗМНОЖУВАЧ НА Растенија ЗА Калемење Корени : Го Користи античкиот метод на Слоевитост На Воздухот што е за одгледување корени веднаш на гранките за да ги реплицирате вашите постоечки растенија и да произведете нова. Работи и на внатрешни и на надворешни растенија како рози, алпинисти, дрвја, овошни грмушки, овошни дрвја и тешко се искорени растенија како Магнолија и Камелии. НЕМА ШТЕТА : Воопшто Не обезбедува оштетување на родителското растение бидејќи користи само мала гранка на растението што сакате да го клонирате, со што создава мало или никакво нарушување и не го нарушува природниот раст на растението.БРЗИ РЕЗУЛТАТИ : ова е особено создадено со дизајн на глобус за сечење што им помага на вашите сечи да постигнат корени за да репродуцираат позрело растение побрзо од нормалните методи на размножување. Тоа ви овозможува да ги видите резултатите од размножувањето во рок од 6-8 недели по инсталацијата.ЕДНОКРАТНО : школките за размножување се доволно цврсти и издржливи за повторно да се користат одново и одново за да можете да клонирате повеќе растенија според содржината на вашето срце. Прикачете ги и клонирајте ги постојните растенија со леснотија и без грижи, благодарение на Мешунката За Слоевитост На Воздухот за Размножување На Растенијата!Вовед во производот : големина : 10, 5x9x8, 7cmweight : 45gtexture на материјал : Пластикапроизводите вклучуваат : Алатки за апарати за искоренување 1x Rooting. Алатки во собата. Рачни Алатки.

Детални спецификации

Додатоци на производи