• Свеж
Женски Летен Фустан Женски Готски Гроздобер Фустан Steampunk Ретро Суд Принцеза Половина Ракав Фустан

Женски Летен Фустан Женски Готски Гроздобер Фустан Steampunk Ретро Суд Принцеза Половина Ракав Фустан

DEN 826.72

Од стока
Во магацинот

Оваа продавница има добра корпоративна репутација, во духот на првата цел на клиентите, за да им обезбеди На клиентите Производи со најдобар квалитет и задоволителна услуга. Карактеристики : Моден дизајн, Сосема Нов, квалитетен! Сезона : Пролет Пол : Женски Повод : Гроздобер Материјал : Полиестер, Тип На Шема На Чипка : Должина На Крпеница Ракав : Јака Без Ракави : Дебелина На Квадратна Јака : Стандарден Пакет вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Женски Фустан Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу Биста Должина НА Половината ХХХХЛ 16 20 44 125см/49.21" 109см/42.91" 151см/59.45" Големина : ХХХХЛ САД : 16 велика британија : 20 еу : 44 биста : 125cm/49.21" половината : 109cm/42.91" должина : 151cm/59.45" Големина шема : Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 32 биста : 95cm/37.40" половината : 79cm/31.10" должина : 145cm/57.09"големина : M САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 еу : 34 биста : 100см/39.37" половината : 84см/33.07" Должина : 146см/57.48"големина : л сад : 8 велика Британија : 12 еу : 36 БИСТА : 105СМ/41.34" половината : 89см/35.04" должина : 147см/57.87"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 ЕУ : 38 БИСТА : 110см/43.31" Половината : 94см/37.01" должина : 148см/58.27"големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 40 Биста : 115см/45.28" половината : 99см/38.98" должина : 149см/58.66"големина : хххл сад : 14 велика британија : 18 Еу : 42 БИСТА : 120см/47.24" Половината : 104см/40.94" должина : 150см/59.06"големина : ххххл сад : 16 велика британија : 20 еу : 44 БИСТА : 125см/49.21" половината : 109см/42.91" должина : 151см/59.45"големина : хххххл сад : 18 велика БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 46 биста : 130см/51.18" половината : 114см/44.88" повод : постави, забави, банкети итн. Совршен за пролет и летна сезона. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Модерен стил, фит тело, направи да изгледате помодерно, повеќе темперамент. Лесно совпаѓање : Женскиот фустан може да ги задоволи вашите различни стилови на носење. Можете да ги усогласите со елеци, блузи, Маици, кошули, слатки сандали и станови. Одличен избор за секојдневен живот, секојдневна облека, салон, дом, пижами и шорцеви, џогирање, плажа, на отворено, викенд, забава, одмор. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме од срце.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Јувул Женски Симпатични Летни Фустани Секојдневни Мини Фустани Со Широки Ленти За Жени Крпеница Модна Екипа Врат Кратки Ракави

Карактеристики : 1.Карактеристики : Краток Ракав,Печатење, Секојдневен, Носење,Удобен,тилски и моден диз�

DEN 0.67