• Свеж
Кали_сторе Машки Јакни Машка Лежерна Лесна Јакна Памучна Ветробранска Сива, Л

Кали_сторе Машки Јакни Машка Лежерна Лесна Јакна Памучна Ветробранска Сива, Л

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Машки Обичен Цврст Страничен Спој Џебна Јакна Стојат Јака Патент Со Долги Ракави Копче За Летање Џебен Капут Дожд За Менструација : Сите сезони. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно и партија. Стил : Модерен. Материјал : Полиестер. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : 1 компјутер палто тенок фит носат, мека, удобно и дише. Мода и Стилски : ребро јака, манжетна и полите, Затворање На Патент, Долг Ракав. Погоден за : Секојдневен, Надворешен, Дневен, Училишен, Работен, Кампување, Спорт, Атлетика и така натаму.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Прилагодлив Клима Уред Дефлектор Вентилација Дефлектор Анти Директна Дува Вафлес Климатизација Покритие Повлекува Воздух Излези

Прилагодлив Дефлектор На Клима Уред Дефлектор За Вентилација Против Директно Дување Бездушен Капак За

DEN 1.00

Гранд пијано на „Ступел индустрии“ детален гроздобер дијаграм на планот за планови за планови за планови за планови за планови,

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 1119.84