• Свеж
Греј, Џејс Злато Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музеј Уметност Печатење Со Наслов - Крајбрежните Индиго Модел Колега

Греј, Џејс Злато Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музеј Уметност Печатење Со Наслов - Крајбрежните Индиго Модел Колега

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Џејс Греј претставува прекрасно Златно Украсено Дрво Од 19х24 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матирање, со наслов "Крајбрежен Индиго Модел Колега". Ова уметничко дело е печатење со отворено издание изработено Од Рамка До Ѕид со методот giclee, што обезбедува најдобар квалитет на печатење. Рамка До Ѕид внимателно доби висококвалитетна слика од Издавачот за да произведе исклучителен финален производ. Рамката е впечатлива дво-инчна златна украсена дрвена рамка со двојно подлога што совршено го надополнува уметничкото дело. Нашиот тим од искусни професионалци веднаш ќе започне да работи на вашата нарачка откако ќе биде поставена за да гарантира дека вашето уметничко дело е навремено врамено и испратено до вас. Горди сме што нудиме уметнички дела што се целосно направени во Сад и уверени сме дека вашето купување ќе ги исполни вашите очекувања. Ние ја разбираме вредноста на инвестирањето во уметнички дела и имаме за цел да обезбедиме супериорен производ што ќе го цените во годините што доаѓаат. Ви благодариме што избравте Рамка До Ѕид за вашите уметнички потреби и со нетрпение очекуваме да ги надминеме вашите очекувања. Уметник : Греј, Џејс. Наслов : Крајбрежните Индиго Модел Колега. Врамена Големина : 19х24 инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен Во Златна Украсена Дрвена Рамка со Двојно Матирање. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.

Детални спецификации

Додатоци на производи