• Свеж
Машки Берлиони Бизнис Вратоврска Сет Фустан Кошула И Вратоврска

Машки Берлиони Бизнис Вратоврска Сет Фустан Кошула И Вратоврска

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Машки Берлиони Бизнис Вратоврска Сет Фустан Кошула И Вратоврска ОПИС : ТОЧКА ЈАКА. ПАМУЧНА МЕШАВИНА ОТПОРНА НА БРЧКИ. БАРЕЛ КАБРИОЛЕТ ИЗРЕЗ МАНЖЕТНИ. 7 ЗАТВОРАЊЕ НА КОПЧЕТО. ЗАСИЛЕН ЛЕВ ЏЕБ. ВГРАДЕН ЈАКА ОСТАНУВА. 1 ДОПОЛНИТЕЛНО КОПЧЕ ЗА ПЛАКЕТА. 1 ДОПОЛНИТЕЛНО КОПЧЕ ЗА МАНЖЕТНА. ДИЗАЈНЕРСКА ЕТИКЕТА : БЕРЛИОНИ ИТАЛИЈА. МАТЕРИЈАЛ : 35% ПАМУК 65% ПОЛИЕСТЕР.

Детални спецификации

Додатоци на производи