• Свеж
Велигден Зајаче Маица Лето Краток Ракав О-Вратот Повик Лабава Врвот Преголема Женска Улична Облека Врвот

Велигден Зајаче Маица Лето Краток Ракав О-Вратот Повик Лабава Врвот Преголема Женска Улична Облека Врвот

DEN 244.64

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : . Материјал : Млеко Свила. Големина : 110-2ХС-8ХЛ(Опција). О Вратот И Краток ракав. Погоден за жени/мажи/девојчиња/момчиња. Ве молиме внимателно прочитајте : . Изберете ја вашата големина врз основа на табелата со големини. Ако не знаете која големина да ја изберете, кажете ни ја вашата висина и тежина и ние ќе ви ја препорачаме. Кратки Ракави Маица за Возрасни Дете. Прилагодена графика, уникатен дизајн. Погоден за секојдневно/слободно време/спорт / секојдневна облека/забава/дипломирање/одмор/подарок.

Детални спецификации

Додатоци на производи