• Свеж
Малиот Господин Син Момчиња Маица Појавување Татко Момче Облека

Малиот Господин Син Момчиња Маица Појавување Татко Момче Облека

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Кликнете На Името На Брендот "Тато Голем Мал Господин" за Соодветна Кошула! Барате совршени кошули за татко и син за Денот на Таткото? Оваа смешна и симпатична соодветна облека сигурно ќе биде хит! Ти си големиот господин, а твојот син малиот господин? Оваа симпатична облека за татко и син прави одличен подарок за роденден, Божиќен подарок или подарок за најава за бременост!Унисекс Маица Големина Chart Size Inches Centimeters Width Lengthwidthlengthxs16.52741.968.6 S182845.771.1 M202950.873.7 L223055.976.2 XL24316178.72 XL26326681.33 XL283371.183.84 XL303476.286.4 Худи Големина Chart Size Inches Centimeters Width Lengthwidthlengths20265166m22285671l24296174xl263066762xl28317179women Големина На Маичката Chart Size Inches Centimeters Width Lengthwidthlengths18.525.54764.8 M19.52649.566 L2126.553.367.3 XL22.527.557.269.92 XL24.52862.271.1 Мал Господин Син Момчиња Маица Појавување Татко Момче Облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи