• Свеж
адвиикд Кардиган Комбинезон Долг Домашен Костум Дводелни Дами Печатени Ракави Секојдневни Жени Костуми Жени Кардигани Паѓаат

адвиикд Кардиган Комбинезон Долг Домашен Костум Дводелни Дами Печатени Ракави Секојдневни Жени Костуми Жени Кардигани Паѓаат

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Кардиган Комбинезон Долг Домашен Костум Дводелен Женски Печатен Ракав Секси Секојдневни Жени Одговара На Женски Кардигани тип на Шема : детали за вратоврска-боја : женски[Карактеристики] Без јака, кратки ракави, лабави, секојдневни и шик, печатење во боја на вратоврска, комбинезон : мода, секојдневен материјал : Полиестер[Материјал] Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив, погоден За вашето секојдневно Носење[Стил] Модата И Модата Ве Прават пошармантни Должина : Обична Јакна Со 1 Компјутер + 1 Комбинезон За Компјутер.Пригода Е погодна за секојдневно секојдневно облекување и секоја пригода, особено канцеларија, забава, Одмор, ноќен клуб и состанок. Погоден за пролет, лето и aut Со Фармерки Или пакет за хеланкисезона : Сите Пол : Женски. Стил : Мода, Секојдневен. [Карактеристики] Без Јака, Кратки Ракави, Лабави, Секојдневни и Шик, Печатење Со Боја На Вратоврска, Комбинезон. ①Прилика Е Погодна За Секојдневно Секојдневно Облекување И Секоја Пригода, Особено Канцеларија, Забава, Одмор, Ноќен Клуб И Состанок. Погоден За Пролет, Лето И Aut Со Фармерки Или Хеланки. Тип на шема : Вратоврска-боја.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Дозвола За Женска Кошула ганфанкп, Врвови Со Кружен Врат Со Кратки Ракави Шарени Цветни Плисирани Печатени Лабави Врвни Блузи,

Изработен е од мека и еластична ткаенина, удобен за носење и достапен во различни бои Слатки Блузи За Же�

DEN 431.84

Градници За Жени Шопеса Градник За Почва Без Жица Долна Облека Едноделен Градник Секојдневна Предна Тока Долна Облека На Дозвола

Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Чаша : 36 / 80 Препорачува Под Биста : 7278см / 28,3530,71

DEN 479.84