• Свеж
Ѕвезди и Пруги Женски Блузи Женски Летни Лежерни Маици Со Краток Ракав V Врат Преголем Американски Печатење Знаме Горната Страна Пресек Патриотски 4 јули Меморијал

Ѕвезди и Пруги Женски Блузи Женски Летни Лежерни Маици Со Краток Ракав V Врат Преголем Американски Печатење Знаме Горната Страна

DEN 246.24

Од стока
Во магацинот

Женски Летни Врвови Секојдневен Моден Краток Ракав V Маица За Вратот Преголем Печатење На Американско Знаме Горниот Страничен Пресек Денот На Патриотската Независност Меморијален Ден Печатење Врвот Опишете : Ткаенина : овој материјал дише и е многу растеглив. Изработени од мека, лесна и еластична ткаенина. Тоа нема да се намали, исчезнат или стап и е машина перат. Тоа е еластично и супер меко за вашата кожа за целодневна удобност.СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Класична Маица Со Врат, должината совршено ги покрива колковите и вистинската дебелина за да ја направи лесна, но не проѕирна.Три начини за носење : јазли на дното, напикани во панталони или само обесени за секојдневен изглед. Дизајнирајте го како сакате!Нега за перење : Машинско Перење Ладно или Рачно Перење, Не Белење,Не Сушење.Појавување : овој лежерен лабав врв може да се носи со фармерки, хеланки, чизми и јакна, кардиган во текот на целата година, погоден за секоја пригода, како што е престој дома/шопинг/работа/секојдневна плажа/забава/ноќно излегување.Може да има мала разлика во бојата помеѓу различните монитори, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Прилика : Секојдневен,Тип На Шема : Стил На Печатење : слободно време : Редовно Вклопување : Точно на големината дебелина : стандарден метод на Перење : рачно перење во ладна вода, закачете или исушете го линијата што добивате : 1 женски материјал изработен е од висококвалитетен материјал, кој го одржува вашето тело во состојба на целосна релаксација, меко и удобно и може Да бидете усогласени со многу врвови. Секое внимателно разгледување на дизајнот, фокусирајте се на создавање совршена облека за вас. Како женска модна облека, не штедиме на еден стил, имаме повеќе стилови на врвови и дното. Овде можете да најдете кој било стил на женска облека што ви треба. Женски летни врвови, пролетни и есенски врвови, зимски палта, џемпери. Јога панталони, комбинезони, шорцеви, фармерки итн. Идеален подарок : шик подарок за вашиот љубовник или пријатели на роденден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, годишнината итн. Совршен ромпер за плажа, семејство, секојдневно, работа, запознавање, шопинг, работа, канцеларија, одмор, за сите прилики. Четврти јули Облека Жени Врвови.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Базиреј Ракав Блузи Жени Жени Врвови Женски Мода Секојдневен Плус Големина Сценско Цвеќе Печатење Круг Вратот Маица Блузи Сина

Bazyrey Womens Блузи Женски Мода Секојдневен Плус Големина Сценско Цвеќе Печатење Круг Вратот Маица Блузи жол

DEN 319.68

Еккаме Женски Долги Ракави Екипажот Кошули Дозвола Мода Жена Шарени Печатени Лабава Повик Маица Страна Сплит Пуловер Блузи Кошули

Модна Жена Маица Со Долги Ракави Летно Печатење Лабави Блузи блузи информации За Производот : Карактери

DEN 419.36