• Свеж
Жените Мода Повик Без Ракави V Вратот Печатење Завои Летни Кошули Блузи Сина XL

Жените Мода Повик Без Ракави V Вратот Печатење Завои Летни Кошули Блузи Сина XL

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Жени Модни Секојдневнибез Ракави Против Вратот Лабаво Печатење Летни Кошули Блузи Карактеристики : Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Секојдневен, Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Ракав За Печатење : Дебелина Без Ракави : Стандардна Должина На Ракавот : Пакетот Без Ракави вклучува : 1 Компјутер Женски Блуза Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина Сад Велика БРИТАНИЈА Еу Должина НА Биста XL 10 14 40 98см/38,58" 63см/24,80" Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 98см/38.58" должина : 63см/24.80" маица. Женски Маици. Женски Врвови. Женска Облека. маици жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Божиќни Кошули Со долги Ракави За Жени Плус Големина Женска Мода Секојдневен Дуксер Со Божиќен Принт Со Долги Ракави Блуза Обични

Добредојдовте во Нашата Продавница Идеален божиќен подарок за вашата мајка, ќерка, тетка, баба, девојка,

DEN 383.68

Женски Врвови Паѓаат Женска Мода Печатени Лабави Ракави со Средна должина Блуза Кружен Врат Обични Врвови Плус Големина Блузи

Женска Мода Печатена Лабава Маица со Средна должина 3 / 4 Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвовикарактер�

DEN 244.64