• Свеж
Благодарен Оваа Година Е Речиси Завршена Екипажот Дуксер

Благодарен Оваа Година Е Речиси Завршена Екипажот Дуксер

DEN 1280.00

Од стока
Во магацинот

Овој дуксер се одликува со " Благодарен Што Оваа година Е Речиси Завршена" на предната страна со бело мастило на Дуксер Со Возрасен Екипаж. 50/50 Поли/Памучен Дуксер. Поставени ракави, 1х1 атлетско ребро со Ликра. Печатени во И испратени ОД САД на увезена облека. Машинско перење ладна вода, не користете белило. Падне сува ниска температура. Не железо декорација. Групата За Облека Панда е сертифициран мал бизнис. дуксер на екипажот. Тешка ткаенина од 7,75 унци. Шиење со двојна игла. Покријте го зашиениот врат; лента рамо до рамо. Печатени ВО САД!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Чевли За Плажа Брза Сува Вода Чевли За Пешачење Патики На Отворено Удобни Мрежести Тренери Женски Станови Шупливи Атлетски

Опис : Пол : Жени, Жени, Дами, Женски Стил : Патики, Чевли За Пешачење Во Вода, Аква Чевли, Чевли За Пешачење,

DEN 271.84

адвиикд Црн Ремен Сандали Женски Секојдневен Фустан Симпатична Рамен Сандали Мода Плоштад-Пети Мода Еден Бенд Ремени Чевли Широк

Женски Сандали 9 Сандали Уста Рамна Пета Чевли Сандали Женска Риба Женски Издлабени Апостолки Летен Ѓон

DEN 0.33

Женски Обични Печатени Хеланки Со Висок Струк Подигнете Фитнес Спортски Хеланки Јога Панталони Подигнете Јога Панталони плус

Сезона : Сите Пол : Женски Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврста Боја должина на ракавот : краток рака�

DEN 220.48

вофедио спортски панталони за мажи Машки Спортски Шорцеви За Брзо Сушење Рефлектирачки Маркер Патент Џебни Шорцеви машки спортски

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 0.33