• Свеж
Женска Едноделна Ледена Свила Беспрекорна Долна Облека Од Чипка Со Низок Струк

Женска Едноделна Ледена Свила Беспрекорна Долна Облека Од Чипка Со Низок Струк

DEN 151.84

Од стока
Во магацинот

Големина : М Половината : 60-67см/23.62-26.38 "Колк : 80-86см/31.50-33.86". Големина : Л Половината : 67-77см/26.38-30.31 "Колк : 86-96см/33.86-37.80". Големина : XL Половината : 77-83cm/30.31-32.68 "Колк : 96-102cm/37.80-40.16". Женска Едноделна Ледена Свила Беспрекорна Долна Облека Со Ленти Со Низок Струк можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Карактеристики : Нашата ткаенина е преполна со удобни карактеристики како ШТО се СУВА технологија, Ладен Допир. Во тенок материјал, тие нудат нежно, удобно вклопување што се чувствува како втора кожапрекрасната конструкција е многу нежна за кожата, а појасот е исто така удобен и не е премногу стегнат. Без линии за гаќички, тие лежат рамно и нема да се покажат преку дното мазно чувство, пропустливост на воздухот. Изработен е со мек материјал за удобност и самодоверба. Хипстерски Гаќи со Бранови Рабови кои се чувствуваат апсолутно луксузнопосакувано е миење раце со ниска температура со исти бои. Кога перете во машина, препорачајте нежен режим на перењеинформации : Сезона : Алгенда : Женоказ : Дневна Облека : одговара точно на големината.Материјал : 25% Памук,75% Должина На Најлонска Облека : Нормален Тип На Шема : Крпеница : Секси, Содржина На Моден Пакет : 1 Х Гаќи Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Овој производ има доволно залихи, ве молиме бидете сигурни да купите. Сликите се направени од професионални фотографи, кои се во целосна согласност со вистинската работа. Производот е 100% сосема нов, квалитетен и брза испорака. За да можете да носите фит, ве молиме погледнете ја табелата со големини погоре за купување.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Иопко Комбинезони За Жени Панталони Со Широки Нозе За Женски Женски Комбинезони Секојдневен Долг Ракав Едно Рамо Сјаен Комбинезон

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.брбрдеар Клиент за да избег�

DEN 2.67

Сопствена Мрзлива Животинска Квадратна Стаклена Фиока Рачки Копчиња Влече Со Завртки За Кујнски Ормар Кабинет За Шминка Кабинет

Дали сакате да го направите вашиот мебел лесен за употреба и освежен? Дали сакате брзо да ја пронајдете �

DEN 1.67

Санриос Цинаморол Хелокити Куроми Мојата Мелодија Деца Лето Кратки Ракави Шорцеви Тенка Домашна Облека Момчиња Девојки Пижами

ИМЕ : Санриос Цинаморол Хелокити Куроми Мојата Мелодија Краток Ракав Шорцеви пижами Анимациски ликови :

DEN 527.20

tklpehg Две Тимови За Жени Дозвола V - Вратот Без Ракави Елек Врвови Шорцеви Сетови Трендовски Еднобојни Дневна Панталони панталони

2 ПАРЧИЊА Модна Жена Со Кружен Врат Цврста Блуза Без Ракави +Лабави Памучни Ленени Џебови Панталони Крат

DEN 431.84

Трепкаат Блендата Очила Партија Очила Со Режими На Осветлување Не Електрични Истекување За Диско Партија Косплеј Ноќта На Вештерките

Карактеристики : Материјал : ролетните се изработени од еколошка, издржлива и висококвалитетна пластик�

DEN 207.52