• Свеж
Капак На Седиштето За мотоцикли Кадифен Мек Заштитник На Седиштата За Меко Седиште За Електричен Скутер Црно

Капак На Седиштето За мотоцикли Кадифен Мек Заштитник На Седиштата За Меко Седиште За Електричен Скутер Црно

DEN 454.08

Од стока
Во магацинот

Капакот На Седиштето За мотоцикл Кадифен Мек Заштитник На Седиштата За Електричен Скутер Црна 1, Висококвалитетна Кадифена Ткаенина : Изработена од висококвалитетна кадифена ткаенина, капакот на седиштето е мек, удобен, дише, топол и не е лесен за влакненца. 2, Топло Чување : со густ кадифен, капакот е мек и топол, ги прави луѓето да се чувствуваат поудобно кога возат во зима. 3, Дизајн На Еластична Лента : седиштето е лесно за инсталирање или расклопување, нема потреба од инсталирање алатки. Високата еластична лента може ефикасно да го завитка оригиналното седиште во автомобилот за да спречи паѓање од возилата. 4, Применливи Модели : капакот на седиштето е погоден за повеќето скутери. Тоа е добар избор како совршен подарок за партнери, семејство, пријатели и колеги итн. 5, Големина : Тркалезно предно седиште : 11,41*8,66 инчи; триаголно предно седиште : 10,62*8,66 инчи; Задно седиште : 12,59*5,9 инчи, се препорачува да ја измерите големината на седиштето на скутерот пред купувањето, според барањата на демонстрацијата на сликата.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Викамелија Кабинет За Складирање W Врата И Фиоки, Прилагодлива Внатрешна Полица, Кабинет За Подот На Таблата Против Соборување

Овој дрвен ормар за складирање е совршен за организирање на вашите секојдневни потреби Има 3 длабоки фи�

DEN 2719.84