• Свеж
Прекршок Жени Саскија Целосна Патент Руно Јакна

Прекршок Жени Саскија Целосна Патент Руно Јакна

DEN 319.20

Од стока
Во магацинот

Контрастен центар со низок профил зип2 пониски џебови со патент1 џеб со патент на градите завршен со контрастно врзување јамки на палецот 100% Полиестертреспас Женска Големина На Градите (приближно) : XXS/4 US-30in, XS/6 US - 32in, S/8 US - 34in, M/10 US - 36in, L/12 US - 38in, XL/14 US - 40in, xxl/16 сад - 42in. ИЗЛЕЗ2885. 100% Полиестер. Прекршок Жени/Дами Саскија Целосна Патент Руно Јакна. Палто. Ветроупорен. Лесен. Удобно. Жени. Женски. Морнарица.

Детални спецификации

Додатоци на производи