• Свеж
130w Електрични Вентилатори Радијатор Црево Заземјување Температура Прекинувач

130w Електрични Вентилатори Радијатор Црево Заземјување Температура Прекинувач

DEN 335.84

Од стока
Во магацинот

Електричен Вентилатор : Универзален 12v вентилатор за ладење со високи перформанси 16" инчен електричен радијатор.Надградениот мотор од 130 вати привлекува 12 засилувачи, произведувајќи над 2852 CFM.Стандардно конфигуриран како извлекувач на воздух или реверзибилен на воздушен туркач.Вклучува стапала за монтирање на држачот и комплетен комплет за ремени за вратоврска со поладна перка.Мерки 16.75 "х 16" х 3.2 " дебелина во центарот и 1.4" на работ.Комплет за жици : Универзален автомобилски електричен вентилатор 5-пински 40а реле прекинувач темперамент комплет.14wg големина жица сили 1-2 ладење вентилатори или 12 волти авто додатоци.Максимална 30 засилувач континуирано нерешено СО 30а во линија заштита осигурувач.A/C отфрли или рачно вклучување прекинувач жица вграден директно во темперамент.Вклучени се инструкции за инсталација, дијаграм за ожичување и компоненти.Фитинг : Универзална радијатор црево електричен вентилатор термостат температура сензор.Анодизиран алуминиумски адаптер за монтирање во линија во различни големини на дијаметар.Претходно поставено на вентилатор за заземјување или додаток 12v на избраната температура.Еден пин 1/8 " ИНЧЕН нпт месинг нишка-во сонда заземјување прекинувач.Ја мери температурата на секоја течност, вклучувајќи масло, вода и течност за ладење. 16-17 Инчен 130w Електрични Вентилатори Радијатор Црево Заземјување Температура Прекинувач.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Миленичиња Писклив Играчка Цртан Филм Форма Куче Кадифен Играчка Залак Отпорни Мека Удобно Куче Почетнички Играчка Миленичиња

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Врвот Миленичиња Од Џојбај пазар.Ова�

DEN 175.84