• Свеж
Пнтутб Женски Царинење Блузи, Дами Печати Краток Ракав Пуловер Капка Рамо Ракав Лабава Врвови

Пнтутб Женски Царинење Блузи, Дами Печати Краток Ракав Пуловер Капка Рамо Ракав Лабава Врвови

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Пнтутб Женски Царинење Блузи, Дами Печати Краток Ракав Пуловер Капка Рамо Ракав Лабава Врвови. КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ : . Материјал : Полиестер, Спандекс, Спандекс, удобна ткаенина со одлично истегнување за секојдневно носење. Оддел : Жени/Женски/Девојка. Тип на издание : Лабава, Слободно време, Мода. Големина/Боја : како на сликата. Сезона : Пролет / Лето. Ракав : Краток Ракав. Стил : Секојдневно, секојдневно носење, дома, работа, на отворено . Овој основен врв е совршено разноврсно парче што сите стилски дами треба да го додадат во својата гардероба. Овој врв е совршен за спарување со хеланки, слаби фармерки, секојдневни панталони, јога панталони, шорцеви, здолништа, јакна, патики и така натаму. Спарете се со вашето омилено парче за секојдневен изглед. Погоден е без разлика дали станува збор за секојдневни сцени или специјални сцени. Можете да го носите за работа, училиште, спорт, трчање и јога. И тоа е исто така совршено за одмор, патување, забава и танцување. ЗАБЕЛЕШКА : Пред да ги нарачате овие врвови, ве молиме погледнете ја табелата со големини и внимателно изберете ја вашата големина. КЛУЧ1 : дозвола За Жени, летни фустани за жени 2022 година, женски врвови, дозвола за жени плус големина, женски летни врвови. Доколку имате какви било прашања во врска со овие производи, слободно контактирајте не. ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа за да ви обезбедиме подобро решение. Карактеристика : Изработена од мек и лесен материјал, пријатна и удобна, ги прави овие женски врвови многу удобни против кожата. за жени, дами, јуниори и тинејџерки. Јака : Совршено деколте, женствено е, но не е премногу ниско, може да ја истакне коската на јаката, визуелно го продолжува вратот, правејќи да изгледате послатко и малку секси. Ракав : Стилски дизајн на ракави, овозможувајќи проток на воздух додека ги покривате надлактиците, одличен за лето. брзо и лесно се облекува и оди со стил. специјален дизајн за шик изглед. Натпревар : овој основен врв е совршен со хеланки, слаби фармерки, секојдневни панталони, јога панталони, шорцеви, здолништа, јакна, патики и така натаму. потоа, правејќи ја основната кошула што треба да ја имате во вашата гардероба. Повод : погоден е без разлика дали е за секојдневни сцени или специјални сцени. можете да го носите за работа, училиште, спорт, трчање и јога. и тоа е исто така совршено за одмор, патување, забава и танцување. Најдобро за пролет, лето и fall.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Дикасер Пет Куче Јака Мачка Кубански Синџир Дијамант Одење Метален Синџир Јака Со Дизајн Безбедна Тока Накит Додатоци Миленичиња

Луксузни Миленичиња Кристал Ѓердан Накит Кутре Мачка Ѓердан Синџир Јака Свадба Роденден Подарок Парти�

DEN 3.00

Женски Зимски Палта Топла Облека На Отворено Загреана За Возење Скијање Риболов Полнење Преку Загреан Капут Загреани Јакни За

Женски Зимски Палта Топла Облека На Отворено Загреана За Возење Скијање Риболов Полнење Преку Загреан �

DEN 634.88