• Свеж
Сопствено Копче Со Завртки Комплет За Кујнски Ормари Фиоки За Комоди Влече Рачки Домашен Декор Љубовен Модел На Срце

Сопствено Копче Со Завртки Комплет За Кујнски Ормари Фиоки За Комоди Влече Рачки Домашен Декор Љубовен Модел На Срце

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Дали сакате да го направите вашиот мебел лесен за употреба и освежен? Дали сакате брзо да ја пронајдете масичката покрај фиоката во темница? Ако барате рачка за вашиот кабинет за фиоки за домашна комода. Погледнете го ова, нашите Светлечки копчиња одговараат на вашите потреби. Нашите копчиња можат да светат во темнина и се одлични за ормари, комоди, фиоки, ноќни маси или кој било мебел. Не само убаво изработени, туку и различни стилови за избор. Совршен за домашна употреба и како подарок за семејството и пријателите! ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Копчињата се направени од кристално стакло и СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, ги прави копчињата на фиоките да изгледаат повеќе од високата класа. ДИЗАЈН : Печатено со прилагодени обрасци, копчето свети во мракот, покажувајќи два различни стилови дење и ноќе. РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА : ноќните Прозрачни рачки за влечење можат да ви дадат јасни насоки во мракот, што го олеснува брзото наоѓање кабинети, комоди, фиоки за гардероба и многу повеќе. Безбеден и удобен, широко ги задоволува вашите потреби.

Детални спецификации

Додатоци на производи