• Свеж
Бубо Скандијакус Птица Бела Гроздобер Метал Цвет Фиба Коса Глава

Бубо Скандијакус Птица Бела Гроздобер Метал Цвет Фиба Коса Глава

DEN 160.00

Од стока
Во магацинот

Големина : дијаметар На Внатрешниот круг : 2 см / 0,8 инчи вкупна должина : 6,3 см / 2,5 инчикласификација : Фиба,Облека За Глава : - полирана површина за позлата, не бледнее и ' рѓа долго време.- Фиба Е совршен избор на дневна колокација, ретро стилот Во Европски стил ќе додаде уникатен шарм во вашиот живот. Користете како подарок топер или порибување полнети или како подарок себе. - Исклучителна мала кутија за подароци, нема да гребе.Материјал : Количина На Метален Пакет : 1 х Шнола овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Бубо Скандијакус Птица Бела Гроздобер Метал Цвет Фиба Коса Парче Шамија.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Модни Ленти За Глава Пресврт Шема Плетени Ленти За Глава Двослоен Пресврт Плетенка Ленти За Глава Шупливи Ткаени Ленти За Глава

1 Усвојување дизајн на плетенка од нето предиво, оваа лента за глава е многу модерна, убава и слатка и ви �

DEN 175.84