• Свеж
Екран на допир мобилен телефон торба Женски Гласник мала торба мобилен телефон торба клуч

Екран на допир мобилен телефон торба Женски Гласник мала торба мобилен телефон торба клуч

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

карактеристика : Изработена од мека издржлива стп кожа, оваа чанта содржи мазни патенти кои нема да се закачат или откачат. Одговара на телефони до 6,7 инчи (со тенок случај), затоа не заборавајте да ги измерите телефонот и куќиштето пред да ги купите.Оваа лесна и стилска чанта е наменета за живот таа има отстранлив ремен за рамо, така што може да се користи како чанта или торба за рамо.Транспарентен дизајн ви овозможува лесно ракување со вашиот телефон и го штити од прашина и оштетување.Повеќе прегради за картички, готовина, козметика, мобилен телефон и други најважни работи, кажете збогум на болните раменици, преголемите чанти, па дури и вашиот паричник. Совршено е за носење се што ви треба!Оваа мала чанта за рамо е доволно пространа за да го држи секој паметен телефон, но сепак доволно компактна за да ја однесете со вас на работа, патување, состаноци, клубови, свечени настани и сите ваши секојдневни активности.Спецификација : Име : корејска верзија на екран на допир мобилен телефон багматеријал : висококвалитетен Пуколор : шест бои опционално : Полиестерзиза : Должина 11 СМ* Висина 19 СМ * 5 см капацитет : мобилен телефон, паричник и други personal предмети : едно рамо, дијагонална содржина на пакетот : мобилна телефонска торба со Екран на Допир*1 белешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Бамил екран на Допир мобилен телефон торба Женски Гласник мала торба мобилен телефон торба клуч.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Манксиву Шамија Цврста Во Плетена Качулка Комплет Зимска Капа Од Диња Топол Дебел Кабел Плетена Шамија Комплет Атлетски шалови

свилена шамија шамија за жени шамија за глава за жени шамија за коса шамија за глава шамија шамија за хи�

DEN 0.33

Виикеи Кардигани За Жени Плус Големини Летни Кардигани За Жени Жени Течен Кимоно Кардиган Отворен Преден Фустан Печатена Шифон

Женски Течен Кимоно Кардиган Отворен Преден Фустан Печатена Шифон Блуза лабави Врвови информации За Пр

DEN 895.36

Стимсон, Дајан Злато Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Со Наслов-Валкана Лента За Перење

Дајан Стимсон претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 24х20 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Подм

DEN 2263.52