• Свеж
Американски Менувач Пг Менувач Комплет Хром во. Е Сопирачка Трим Комплет Прачка ЗА EC997

Американски Менувач Пг Менувач Комплет Хром во. Е Сопирачка Трим Комплет Прачка ЗА EC997

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Американските Менувачи на Менувачи нудат менувачи со прилагодено вклопување со уникатни опции за предна средна или задна монтажа прилагодувања на повеќе оски и вистинска машинска изработка. Нашите патентирани сите нови американски Менувач двојна Акција менувач собранието прави се што ви треба во менувач. Без разлика дали ви се допаѓа стандардниот стил На Копче Или претпочитате операција на менувач на странична акција на старата школа ви дадовме токму она што е потребно за да одговара на вашиот стил. Смени како сакаш. Користете кое било копче што го сакате. Менувачот со Двојно Дејство ги нуди сите погодности на кој било друг менувач, но без ограничувања. Но, зошто да застанеме тука. Отидовме уште подалеку и го изградивме секој комплет што може да се замисли да го спои овој одличен менувач со нашите други одлични компоненти за да ви овозможи да го добиете она што ви треба одеднаш со леснотија. Без разлика дали ви е потребна Сопирачка За Вертик во 11 инчи или 16 инчи Или држач За Подот Кабли За Сопирачка За Сопирање Кабел Инсталирајте Стеги Диск Сопирачка Клевис Пренос Прачка или комплети За Украсување Во Црна Сива Или Тен Го имаме Комплетот што ви треба за да го завршите вашето возење како што сакате. Карактеристики Хромиран Комплет Копче За Тен Подигање 11 инчен Рачка Копче За Палка Изработено од висококвалитетни материјали спецификации апликација : Pgshifter Стил : Копче И Странично Притискање Големина На Раката На Менувачот : 6"Крај На Раката На Менувачот : Chrome Knob : Стандардна Прачка : Вклучена Рачка : 11"Боја На Подигање : Рачка На Сопирачката : Вклучена Кабли На Сопирачката : Не вклучени тежина : 20 Фунти - Sku : Hffmn618723 Американски Менувач pg менувач комплет хром 6 инчи. Е Сопирачка Трим Комплет Прачка ЗА EC997.

Детални спецификации

Додатоци на производи